BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilkolakiai

Kaip vadinami vilkolakiai?

Jei kas nors Jus apšauks likantropu, žinokite, jog tai – tarptautinis vilkolakio pavadinimas. Šis pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio lykánthropos (λυκάνθρωπος): ύκος, lýkos (vilkas) + νθρωπος, Ānthrōpos (žmogus). Pati frazė „likantropas“ reiškia gebėjimą transformuotis į vilką ir įgauti kai kurias vilkiškas savybes (kartais šis žodis naudojamas ir kalbant apie pasivertimą bet kokiu gyvūnu, tačiau iš tiesų šiam procesui apibūdinti egzistuoja kitas terminas – teriantropija arba zoantropija). Lietuviškai vilkolakiai dar pravardžiuojami vilkatais bei vilktakais, senų senovėj mūsuose jie būdavo šaukiami wilkats. Angliškai jie vadinami werewolf.
Įvedus šį žodį google paveiksliukų paieškoje, atsiveria tikra nuostabi likantropiška paveikslų galerija. Šiaip tai vilkolakis yra žmogus, kuris pasiverčia vilku, čia ir vaikui aišku, tačiau patsai procesas ir vilkolakystė –
pakankamai įdomus dalykas.


Vilkolakiai tautosakoje, legendose ir padavimuose

Viena seniausių legendų apie vilkolakius – graikų pasakojimas apie Lycaon, kuris mėgo žmogieną ir dėl to buvo paverstas į vilką. Herodotas pasakojo apie gentį, kurios nariai kelias dienas metuose tapdavo vilkais. VergiliJus taip pat buvo susipažinęs su likantropija.

Specialiai likantropais tapdavo kai kurie druidai – tačiau ne dėl garbės ar norėdami gąsdinti kitatikius, o dėl to, kad jų religija buvo labai artimai susijusi su gamta. Vilkolakystė padėdavo prisiartinti arčiau gamtos.

Senovės lietuviai tikėjo, kad Saulės užtemimo metu saulę praryja vilkolakis (ai, nu, kartais ir slibinas). Tiesa, gan greit pasirodydavo toks Kalvelis, duodavo nenaudėliui į kaulus ir Saulutė vėl būdavo laisva. Taip pat lietuvių tautosaka sako, kad paprastai dauguma vilkolakių yra taikūs, puola tik naminius gyvulius, o pavojingesni tieji, kurie vilkažmogiais tapo savo noru.

Skandinavijoje buvo žinoma apie senovinius ypač žiaurius ir pasižyminčius stebėtinu įtūžiu norvegų karius. Jie nieko nebijodavo, nejausdavo skausmo ir buvo stebėtinai stiprūs. Ruošdamiesi mūšiui jie apsidengdavo vilkų ar lokių kailiais. Buvo tikima, jog apsigobęs gyvūno kailiu, karys įgauna ir to gyvio savybių.

Lenkijoje, Serbijoje ir Slovėnijoje gyvavo legendos, jog jei vaikas gimsta su vaisiaus apvalkalu ant galvos, specifiniu apgamu ar neįprastu plaukuotumu, jis gali pasiversti bet kokiu gyvūnu, kokiu tik nori. Armėnai
pasakoja, jog yra moterų, kurios už dideles nuodėmes 7 metus turi pralakstyti kaip vilkės. Tokios vilkmoterės ir pradžių suryja savo vaikus ir giminaičius, o vėliau pradeda pjauti ir šiaip bet kokius žmones. Turbūt daug kas žinote pasakojimus apie kunigaikštį Vseslav, kuris, kaip pasakojama, buvo vilkolakius, nors daugelio nuomone iš tiesų – tik sadistas ir iškrypėlis, tačiau tuo pačiu – ir puikus valdovas, savo krašte valdymo metu įvedęs gan puikią tvarką.

Dauguma tyrinėtojų mano, jog legendos apie vilkolakius bei vampyrus atsirado tuomet, kai reikėjo paaiškinti nuoseklias žudynes (perpintas kanibalizmu, luošinimu ir pan. malonybėm) senais gerais ir tuo pačiu ne itin racionaliais laikais. Iki 20 amžiaus vilkais žmones Europoje puldavo retai, tačiau tokių atvejų pasitaikydavo ir jie plačiai nuskambėdavo. Savaime suprantama, jog europietiškuose kraštuose šie gyvūnai tapo labiausiai bijomais plėšrūnais ir užėmė savo kertelę tarp blogio padarų. Tuose rajonuose, kuriuose negyvena vilkai, pasinaudojama kitais grobuonimis užpildyti tai pačiai tamsos padarų nišai. Afrikoje tai hienos, Indijoje – tigrai, Pietų Amerikoje - jaguarai.

Legendos apie vilkolakius ypač buvo paplitusios Albanijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Armėnijoje, Argentinoje, Meksikoje, Bulgarijoje, Turkijoje, Čekijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Anglijoje, Airijoje, Škotijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ukrainoje, Kroatijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Makedonijoje, Danijoje, Švedijoje,   Norvegijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vengrijoje, Italijoje ir panašiai. Europoje vilkolakiais dažniausiai būdavo blogi vyrai, pasiversdavę vilkais ir terorizuodavę žmones velnio paliepimu. Kartais žmonės vilkolakiais tapdavo ne savo noru.

Viduramžiais prasidėjo teismai dėl įvairių smagybių, tokių kaip raganavimas ir, savaime suprantama, vilkolakystė. XVI amžiuje Prancūzijoje tokių teismų buvo ypatingai daug (1520 – 1630 metais – 30 000 atvejų), nors dažniausiai tai buvo tik kanibalų ar šiaip sadistų nuteisimai, ar niekuo nekaltų žmonių, tik atrodančių kiek… hm.. neformatiškai, nukankinimai.

Kai kurių indėnų genčių folklore taip pat galima aptikti vilkolakių pėdsakų. Tarkim, kai kurios gentys tikėjo, jog mirusius šiaurinius elnius nuo neatsargių medžiotojų saugo milžiniški vilkai.

Kaip atsiranda vilkolakiai?

Asmuo šiuo padaru tampa keliais būdais – priklausomai nuo galimybių ir pašaukimo. Vilkolakiu galima gimti (turbūt tai grynakraujai labai išdidūs individai, panašai kaip smirdžių ar Blekų šeimos iš Hario Poterio), taip pat šiuolaikinė liaudies išmintis byloja, jog vilkolakystė yra užkrečiama įkandimo ar prakeikimo metu (senovėje apie galimybę tapti vilkatu įkandus kitam tokiam padarui beveik neužsimenama, tai labiau siaubo filmų suformuotas požiūris). Jei mokate burti ar pažįstate kokį magą, galite jį suerzinti ir galbūt tapsite tikru vilkolakiu. Gražiai patyrusio mago paprašius išimties tvarka likantropu galima tapti ir nenaudojant smurto ar įžeidimų, tarkim, apsirengiant specialų kostiumą, diržą iš vilko odos, atsigeriant vandenėlio iš vilko pėdutės, geriant kažkokį brudą (sudėtinės dalys – negyvų vaikų riebalai, vaistiniai augalai, žmogaus kraujas) ir kartojant burtažodį ar panašiai. Taip pat rusų išmintis byloja, jog gruodžio 24 dieną (kai kur – kad 25) gimęs vaikelis taps vilkolakiu, o brazilai sako, kad septintas šeimoje gimęs berniukas būna vilkatas, ypač jei jis gimsta po serijos mergaičių.

Jei atlikote viską, kas įmanoma, tačiau vilkolakiu netapote, tik išsigydėte pasiutligę, raupus, vidurių šiltinę, randus ir išvijote poltergeistus, pabandykite vasarą trečiadienį ar penktadienį per pilnatį miegoti lauke taip, kad mėnulio šviesa spigintų tiesiai į veidą. Jei ir tas nepadės – galbūt Jums tiesiog nėra lemta tapti vilkolakiu.

Jeigu Jums jau įkando, piktojo vilkžmogio nežudykite – pirma, jau vis viena tapote jo bendru, antra, įkandėją nudaigoJus, vis viena jokiu būdu negalėsite būti paprastu žmogumi. Atrodo, kad atgal atsiversti neįmanoma
(na, maždaug „pabuvau 5 metus vilkolakiu ir atsibodo, grįžtu į normalių žmonių pasaulį, dirbsiu banke“), nors kai kurie įvairių tautų padavimai sako ką kita (viduramžiais su tuo bandydavo kovoti medicinos, chirurgijos bei egzorcizmo pagalba). Netikėkite padavimais ir sakmėmis, tikėkite tikraisiais vilkolakiais. Ak, taip, pamiršau, yra viena maža išimtis, ji aprašyta vilkolakystės požymių skyrelyje.

Vilkolakystės požymiai

Inkubacijos periodas užtrunka nuo poros dienų iki kelių savaičių, priklausomai nuo įkandimo sunkumo ir bendros aukos sveikatos. Tiesa, neretai šiam laikotarpiui įpusėJus jau pradeda reikštis šiokie tokie požymiai. Vilkolakiu tapęs žmogus iš pradžių pasižymi didėjančiu potraukiu smurtui, agresijai, neprovokuojamiems įniršio priepuoliams. Taip pat jį kankina nemiga, neramumas ir kiti keisti elgesio sutrikimai. Kai kurie autoriai mini ir sausą odą bei padidėJusį potraukį vienatvei. Perspėjimas: nepainiokite pradinių vilkato požymių su paauglystės problemomis, psichotropinių medžiagų vartojimo pasekmėmis ir psichikos sutrikimais.

Būtent inkubacijos periodas yra vienintelė galimybė žmogui netapti vilkolakiu. Reikia rasti kokį nors protingą dėdulę, kuris nusimano apie vilkolakius, ir, jeigu Jus lydės sėkmė, tai yra, dėdulė spės Jums padėti,  ba laikas bėga, bei jei turėsite pinigų, kadangi gydymas brangus, vilkolakiu netapsite.

Žmogus, jau sergantis vilkolakyste, nepasižymi jokiais ypatingais bruožais ir kelnėse neslepia uodegėlės. Tiesa, kartais gali prasiveržti vienas kitas fizinis ar elgsenos bruožas, tačiau šiaip vilkolakį sunkoka atskirti.

Kai kurie labai įgudę vilkolakiai gali sustabdyti transformacijos procesą toje stadijoje, kuri jiems labiausiai patinka. Paprastai taip elgiasi piktesni vilkolakiai ir išnaudoja abiejų formų – žmogaus bei žvėries – pranašumus. Iš viduramžių atkeliavo daugybė požymių, padedančių atskirti subrendusius ir susiformavusius vilkolakius. Paprastai minimi suaugę antakiai, lenkti nagai, žemai išaugusios ausys, apgamas (dėmė) kairėje krūtinės pusėje ir siūbuojanti eisena. Rusijoje vilkolakiai po liežuviu turi šerių. Neretai vilkolakiai kenčia nuo melancholijos ir depresijos – jiems gaila tų žmonių, kuriuos suvalgė. Kartais manoma, kad vilkolakiais dažniau būna ryži asmenys. Jei turite laisvo laiko, galite patikrinti, ar po oda jiems neauga kailiukas.

Skirtingų kraštų vilkolakiai pasižymi šiek tiek skirtingomis savybėmis. Tarkim, latviškieji būna gan agresyvūs, nors kartais gali padėti bėdoje, o štai prancūziški lubinai pasižymi romumu ir drovumu.

Kaip vilkolakiai bendrauja?

Pasivertęs vilku asmuo išsaugo savo žmogiškąjį protą, tačiau negali kalbėti. Tai nėra baisi problema - vilkolakiai sugeba bendrauti telepatiškai. Jie gali susieti į bendras medžiokles ir veikti itin efektyviai (patarimas: jei žinote ar nujaučiate, jog kur nors netoliese bėgioja bent vienas vilkatas, nevaikščiokite toje teritorijoje naktimis). Be to, jei vienas likantropas kaip nors netyčia nusibaigia, kiti jo draugai gali pajusti jo mirtį. Šakės vilkolakio žudikui.

Kaip kovoti su vilkolakiu?

Gera naujiena vilkolakių fanams: faktiškai šie padarai yra nemirtingi. Jie pasižymi pastovia audinių regeneracija. Jei galvojate, kad va taip paprastai bum ir užmušėte vilkolakį – klystate, jis vėl atsigaus savo žmogiškojoje formoje. Tačiau jei labai supykote ant kokio vilkato ir norite tapti kovotoju už tiesą (Bafi analogu), treniruokitės smaigstyti širdis bei kapoti galvas. Vilkolakis nudaigojamas tik sunaikinus jo širdį arba smegenis. Jei bandysite nuo vilkolakio apsiginti bugieniu, kryžiumi, šventu vandeniu ar Biblija, vilkolakį tik pralinksminsite, o kai kurios egzempliorius galite ir įžeisti. Nemanau, kad yra protinga įžeidinėti vilkolakį, ypač susidūrus su juo akis į akį.

Kai kurie vilkolakiai nemėgsta vandens, tačiau jie nejaučia jam mirtinos baimės. Nepainiokite vilkolakystės su pasiutlige. Net jei senam geram likantropui ir nepatiks didelis ežeras, susikaupęs ar susierzinęs jis jį
perplauks.

Vilkolakius atbaidyti gali kurpelės ar amalai. Aišku, mojuojant tokio augalo lapeliu neverta eiti kovoti su vilkatais, tačiau šie padarai nemėgsta lankytis tose vietose, kur auga daug šių augalų. Senovėje nudaigotus vilkolakius sudegindavo, kadangi buvo bijoma, jog kitu atveju jie po mirties taps vampyrais ir pridarys dar daugiau bėdų (Serbijoje vilkolakis ir vampyras išvis buvo viena ir ta pati būtybė, vadinama Vulkodlak).

Ar vilkolakis – velnio šuva?

Paprastai vilkolakiai tapatinami su velniais ir kitais blogio padarais, tačiau 1692 metais Livonijoje toks Thiess pasakojo, jog jis su savo vilkolakių chebra kovojo su visokiais demoniūkščiais ir taip gynė žemę. Kartą jie netgi nusidangino pragaran, kad iš kažkokios raganos atkovotų rugius. Jis taip pat kalbėjo, jog vilkolakiai ypač aktyviai už gėrį kovoja Rusijoje bei Vokietijoje.

Už tokias kalbas bičas kaip užkietėjęs stabmeldys gavo 10 rimbų ir nutilo.

Psichikos sutrikimas

Susiduriama su nemažai atvejų, kai žmogui nei įkando koks vilkatas, nei jį kas iš tiesų prakeikė, nei jis susidėjo su kokiu raganiumi, tačiau vis viena galvoja, kad yra vilkolakis. Tokiu atveju tai būna psichikos liga, būtent dėl to prieš bandant tapti vilkolakiu patartina apsvarstyti visus už ir prieš, kad vėliau netektų gražiausių savo gyvenimo metų praleisti už baltų sienų su napoleonais. Toks susirgimas netgi turi medicininį pavadinimą – klinikinė likantropija.

Nemažai mokslininkų mano, jog mitams apie vilkolakius plisti padėjo ir užsikrėtę pasiutlige ar sergantys hipertrichoze (tokie nelaimė su plaukais) ar Dauno sindromu asmenys.

vyrukas, kuris buvo įsitikinęs, kad yra vilkolakis

Apie Mėnulio fazes ir vilkolakius

Iš tiesų mėnulio pilnatis vilkolakio neveikia. Savo išvaizdą šis padaras gali keisti kada panorėjęs – ryte, vakare, dieną, naktį, per pilnatį, per jaunatį ir panašiai. Tiesa, jaunąjį vilkolakį gali veikti mėnulio ciklai.

Istorijos apie vilkolakius

1588 metais kažkoks prancūzų didikas dairėsi pro savo langą ir laukė medžiotojo, kuris kaip tik tuo metu kovojo su vilku ir galų gale nukiro jam letenėlę bei įsimetė į krepšį. Grįžęs į pilį medžiotojas norėjo didikui parodyti maišelį su kovos įrodymu, tačiau jį atidarius jie išvydo moters ranką. Ant vieno iš šios rankos pirštų buvo užmautas auksinis žiedas. Vyrai pažino, kad žiedas – medžiotojo žmonos. Moteriškę rado virtuvėje, žinoma, be rankos. Įnirtingai kamantinėjama, ji prisipažino, kad sugeba pasiversti vilke ir po trijų dienų buvo gyva sudeginta ant laužo, kaip ir pridera padoriai tų laikų raganaitei.

Vienas baisiausių likantropų buvo Chalons, dar žinomas kaip Velnio Siuvėjas. Atsakomybėn už juodus darbelius jis buvo patrauktas 1598 metų gruodžio 14 dieną Paryžiuje. Jis kaltintas už baisias žmogžudystes  – vėliau tesimas liepė visus dokumentus sunaikinti ir netgi tikrasis šio vyro vardas dingo istorijos platybėse. Manoma, kad į savo parduotuvėlę jis viliodavo ir skersdavo vaikus, o vakarais vilko formoje bėgiodavo po miškus ir paleidinėdavo benamiams ar šiaip vėlyviems asmenims žarnas. Chalonso rūsyje rasta daug baltų gražių kaulelių, o pats jis neparodė, kad gailisi ir iki paskutinės akimirkos keikė Dievą.

1685 metais Ansbacho miestą Bavarijoje terorizavo didelis ir žiaurus vilkas. Pasak gandų, tasai vilkas iš tiesų buvo vilkolakis, kuriuo tapo kažkuris to miesto mirusių merų. Kai vilką užmušė, vietiniai papuošė jo kūną taip, kad tasai atrodytų kaip jau to minėto mero, tada šiek tiek pademonstravo viešai, o vėliau nugabeno į muziejų.

1764 – 1767 metais Prancūzijoje, tuometinėje Gévaudan srityje (dabartinis Lozère departamentas) milžiniškas vilkas puldinėjo žmones ir galvijus. Paprastai jis labiausiai mėgo avių piemenis, slankiojančius atokiose vietose. Gyvį matę asmenys teigia, kad jis turėjo raudoną kailį ir į kiaulės šnipą panašią nosį. Neapsikentęs Prancūzijos karalius ten pasiuntė savo karius, kad šie nudaigotų pabaisą. Šiems pavyko kažką pašauti ir užpuldinėjimai keliems mėnesiams liovėsi, tačiau vėliau vėl atsinaujino. Galų gale vienas medžiotojas, toks Jean Chastler, susiveikė sidabrinių kulkų ir jomis užtaisė savo šautuviuką, tada susekė ta gyvį ir porą kartų į jį pykštelėjo. Pabaisa buvo patampyta mieste, o vėliau kažkur užkasta.
Garsusis Chastlerio ginklas vis dar demonstruojamas vietinėje bažnyčioje.

1790 metais buvo pasakojama apie milžinišką vilką, besibastantį Šiauriniame Velse. Jis netgi užpuolė vieną diližaną ir papjovė arkliuką. 1791 žiemą kažkoks ūkininkas aptiko peraugusio vilko pėdsakus. Dėdulė pasikvietė pažįstamą kalvį ir jie drauge porą mylių sekė pėdsakais, kol rado klaną kraujo, galvijų bei avių galvų ir šuns dalių. Gana greit jie rado ir gyvūnėlių savininką, labai išsigandusį ir užsirakinusį savo trobelėje. Jis pasakojo, jog naktį atsibeldė kažkoks juodas žvėris ir papjovė jo aviganį. Tuomet vilkas puolė ūkininką, tačiau šis spėjo pabėgti trobon ir pasislėpė po stalu. Žvėris kurį laiką daužėsi į duris, tada pažiūrėjo pro langą (o jo akys buvo mėlynos ir atrodė labai protingos, kaip žmogaus) o po to išėjo pasišnekėti su gyvulėliais, kurių dalis ir aptiko tie du, na tas kitas ūkininkas ir kalvis. Gana greit bažnyčios galvos įsakė vilkolakį pričiupti ir gauja kaimiečių, apsiginklavę kas kuo sugebėjo, iškeliavo į mūšį. Po kiek laiko iš mūšio jie grįžo, nieko nesugavę ir nepamatę. Vėliau būdavo tik aptinkami milžiniško vilko pėdsakai. Vėliau dar pasitaikydavo atakų, bet vis rečiau, kol jos liovėsi. Tiesa, 1992 metais ir netgi 2001 metais šioje teritorijoje vėl buvo pastebėti keisti gyvūnai, pirmą kartą kažkas panašaus į lokį, antrą – į pumą.

Kažkurį 1936 metų vakarą Viskonsine dėdė Mark Schackelman ramiai vairavo savo transporto priemonę, kol išvydo keistą apžėlusią būtybę, panašią į šuns ir šimpanzės hibridą – bent jau kalbant apie veid… snukio bruožus. 1964 metais Dennis Fewless netoli tos vietos taip pat pastebėjo panašią būtybę. Vidurnaktį jis važiavo iš darbo ir pamatė vidury kelio aukštą tamsiai rudos spalvos gyvūną. 1972 metais kažkokia moteriškė paskambino policijai, kadangi į jos namus kažkas įsibrovė. Būtybė paspruko, bet po kelių savaičių grįžo vėl ir užpuolė arklį. Padaras turėjo ilgus nagus, ilgą kailį ir vaikščiojo stačias.

1960 metais Teksase kažkokia Delburt Gregg Greggton pasakojo, kad jai teko susidurti su vilkolakiais. 1958 metais, kai jos vyras buvo komandiruotėje, ji pristūmė savo lovą prie lango, kadangi norėjo, kad jai kažkur pūstų vėjelis. Tada atėjo audra, žybtelėjo žaibas ir ji išvydo į vilką panašią būtybę švytinčiomis akimis bei iššieptais dantimis. Vilkas staiga šoko į krūmus ir po kurio laiko iš tų pačių krūmų moteriškė pamatė skubiai išeinantį kažkokį vyrą.

1990 metais Utar Pradešo (Indija) vietiniai pasakojo, kad juos terorizuoja vilkolakis.

Kuo vilkolakiai susiję su rugiais?

Dauguma mokslininkų mano, kad viduramžiais didele vilkolakių paplitimo priežastimi buvo… paprastoji skalsė. Tai toks grybas, kuris po labai šaltų žiemų ypač aktyviai apninka rugius. Užtenka nuimti derlių, išsikepti duonos iš užkrėstų grūdų ir linksmybės garantuotos. Būtent skalsės (iš kurių galima išgauti LSD) ir yra haliucinacijų, masinės isterijos, paranojos, konvulsijų ar netgi mirties priežastis.

Būtent apsinuodijimai skalsėmis ir paaiškina tokius atvejus, kaip asmuo, manantis, jog pavirto vilkolakiu, ir šimtai paprastų apsinuodijusiųjų, kurie mano, kad matė vilkolakį. Tiesa, ši teorija labiau tinkama viduramžiams ir netgi šiuo atveju negali pateisinti visų vilkolakinių atvejų pavyzdžių.

Ką apie save pasakoja šiuolaikiniai vilkolakiai?

Na, paprastai jie būna tobulai gražūs žmonės – bent patys taip save įvardija. Vilkolakiai atletiško sudėjimo, turi migdolo formos gintarines ar juodas akis, tamsius plaukus. Nemažai vilkolakių vengia žmonių ir nemėgsta daržovių.

Jie nevalgo žmonių, tačiau atrodo, kad visai mėgsta ėrieną. Vilkolakiai alergiški sidabrui – prisilietus prie šio metalo atsiranda smulkių, bet skausmingų nudegimų, o tam tikras plotas aplink nudegusią vietą būna laikinai paralyžiuojamas. Jei sidabro patenka kraujotakos sistemon, vilkolakis beveik iškart žūva. Paprasta kulka vilkolakį galima užmušti tik pataikius širdin, o sidabrinei užtenka užteršti kraują.

Vilkolakiai nėra pasileidę seksomanai, su pasirinkta pora jie nugyvena visą gyvenimą. Našliai bei našlės antrą kartą nesituokia, greičiausiai dėl to, kad dauguma jų nusibaigia praėjus kokiam mėnesiui po partnerio mirties.

Vilkolakiai mėgsta paneiginėti plačiai paplitusius mitus – pavyzdžiui, iš tiesų jiems netgi patinka pasitaškyti upėje ar skanauti kokius spageti su dideliu kiekiu česnako. Jiems nepatinka kryžiai bei švęstas vanduo, bet tik dėl to, jog jiems nepatinka pati krikščionybė. Tarp vilkolakių niekada nebuvo krikščionių – greičiausiai dėl to, kad religinių fanatikų jie buvo labai aktyviai persekiojami ir deginami.

Iš tiesų likantropija nėra užkrečiama – ji tik paveldima. Jei Jums įkando vilkolakis, galite iškelti jam bylą, pamiršti viską, ką čia perskaitėte ir ramiai eiti miegoti.

Rodyk draugams

komentarai (175) to “Vilkolakiai”

 1.   Dreamer
  Rugpjūtis 28th, 2008 | 20:59

  Perdaug filmu ziuri.Tu turi tureti vilko ar kito gyvuno dvase ir tik tada gali virsti vilkolakiu.

 2.   ENORCA
  Rugpjūtis 28th, 2008 | 21:39

  O gal galima "Ryžą" aprašyme pakeisti į "raudonplaukį", nes "ryžas" laikomas įžeidžiančiu kreipiniu. Žinoma nieko tokio, tačiau vistiek nemalonu.

  Bet geras įrašas :3 (+1)

 3.   SiGiSII
  Rugpjūtis 29th, 2008 | 18:10

  Įdomiai, išties įdomiai. Žinoma, keletas faktų tikrai negirdėta ir skamba neįmanomai, tačiau legendos girdėtos. Jūs galėjote labiau išsiplėsti pasakoti apie vilkolakius Afrikos regione, nes ten tokių atvejų (palyginti neseniai) buvo.

 4.   Akfak
  Rugsėjis 2nd, 2008 | 17:14

  meile mano, lysk y skype, pasiilgau taves. Ir ishvis, neshk savo uodega vilniun, kiek galima taves laukt.

 5.   ciuvas
  Gegužė 9th, 2009 | 17:11

  idomu bet sutinku su SIGISII galejo placiau parasyt

 6.   Sau
  Liepa 28th, 2009 | 02:09

  Žmogaus fantazija beribė.

 7.   kriste
  Rugpjūtis 3rd, 2009 | 20:18

  idomei parasyta ispradziu njorejau pabandyt bet gal nereikia

 8.   vilkas
  Lapkritis 22nd, 2009 | 00:11

  tai netiesa!! as zinau kaip vyksta is tikruju…..

 9.   Black'e
  Lapkritis 23rd, 2009 | 16:09

  tai vilke, papasakok ;DD
  seip gana idomiai aprasyta, bet atrodo, kad per daug filmu prisiziurejai ;D gera fantazija turi ;]

 10.   paslaptis
  Gruodis 3rd, 2009 | 17:57

  nzn nzn manau dalis tiesos gal ir yra bet….

 11.   WoLF
  Gruodis 7th, 2009 | 13:31

  visa tai beveik tiesa.tesiog vilkolakiais mazai kas domisi ir nedoug jiesko informacijos. galit tiketi galit ne bet as beveik radau buda kaip tapti vilkolakiu arba net vampiru

 12.   paslaptis
  Gruodis 8th, 2009 | 21:12

  nugi nugi ir koks tasai budas? :D

 13.   GLAIZER
  Gruodis 13th, 2009 | 22:40

  as zinau kaip tapti vilkolakiu minima labai dauk kartu gruodi menesi tie kurie gime gruodi gime suns metais tie sakoma ira tikri vilkolakiai
  ir pusiau vampyrais , bet kiekviena karta ir diena tu stiprieji.

 14.   nzn
  Gruodis 15th, 2009 | 18:44

  nesamone glaizeris suweme bet seip ydomus straipsnis

 15.   lycanas
  Gruodis 20th, 2009 | 22:47

  tajgi tajgi pasakokit tu pasaku, bent pazwegt ejna :D

 16.   GLAIZER
  Gruodis 20th, 2009 | 23:07

  zn kad suvemiau :) butu idomu kad egzistuotu vilkoooolakiai :);)

 17.   dede
  Gruodis 21st, 2009 | 21:14

  ydomu gal kartais paskaitineti tokius straipsniukus :D

 18.   misstyc
  Sausis 13th, 2010 | 18:56

  tiek daug pasakojai apie lycaon gal ka istrauksi ir apie “Kojut”.

 19.   WoLF
  Sausis 18th, 2010 | 14:57

  kas tuo domisi tas doug zino.vilkolakiai realus ir jieis galima tapti,jei tik to panoresit. jums spresti, as zinou kaip tai padaryti,kaip gauti ta galia.bet puse jusu tuo netiki ir tik moka saipitis,o paziuret i kita pasaulio puse net nebando.yra knyga i kuria surasau visas paslaptis,kaip tapti vilkolakiu arba vampiru,arba galia.renku 11 zmoniu,tap sakant teama,kurie turi toki pati hoby,ir troksta gauti ta galia

 20.   HUMANUS
  Sausis 20th, 2010 | 22:05

  hmn wolf sudominaj koks tawo skype ? ydomu butu pasirasinetume :D :D

 21.   HUMANUS
  Sausis 24th, 2010 | 20:53

  :D e WoLF’ai priimk ir mane y sawo wilku tarpa :D

 22.   HUMANUS
  Vasaris 22nd, 2010 | 22:39

  krc wolf tu jauciu amzinaj nusisneki ir nori kazka pawaidyt jauciu new moon per daug prisiziurejai nes kazkaip likai usiwartes :D :D

 23.   evil man
  Kovas 14th, 2010 | 14:51

  mano ir toks hobis jei galeciau pai pats juo buciau .ir kas ten apie paslaptis .kaip ten tapti vilkolakiu ? tai mano svajone.susirasytume mano skype svytukas

 24.   marius
  Balandis 25th, 2010 | 18:05

  nesamones kad ju buna :)

 25.   Pagone
  Balandis 28th, 2010 | 16:17

  Patiko.Daug informacijos, paveiksleliu,istoriju,legendu ir kitokiu idomibiu. Gaila ,kad nera Lietuviu legendu apie vilkolakius.Lietuva buvo pagoniu krastas(kai kurie dar ir tebeesa)tad jie buvo pamaldus gamtai,tad nenustepciau jei tarp ju ir buvo vilkolakiu.Aplamai zmones neturetu issigazti ir sakyti ,kad tai nesamone vien isgirde zodi vilkolakis.Tai nera padaras-zveris kuris tik drasko,pleso ir valgo kitus gyvuosiu.Tiesiog tai zmogus kuris su magijos,gamtos pagalba gali virsti vilku.Tai galima apibudyinti kaip sielos perkelima i kita kuna arba metermorfiste.Yra daug indenisku legendu apie samanus kurie su gamtos pagalba galeje virsti tuo kuriai genciai priklause.Tai gi kaip bebutu legentos seipsau is oro neatsiranda.Ir sitame straipsnija yra daug tiesos.

 26.   BevardiS
  Gegužė 2nd, 2010 | 16:22

  cia nera tos tiesos tiesiog tai tik pasakos :D :D !!!!

 27.   modernoi
  Birželis 5th, 2010 | 21:23

  o ka jeigu as…nors tiek to.pas mane yra zenklas(apgamas)kaireje krutines puseje as labai velai uzmiegu(nors devinta einu miegot bet uzmiegu kokia dvylikta)bet esu pakrikstytas.vilkolakis krikcionis kaip as gali buti tokiu ar ne.deja man dar tik trylika o gimes esu sausio 11 tai tokiam jaunam ir dar krikcioniui galima buti vilkolakiu nors labai nboreciau kad ikastu arba pas issiburciau kad buciau vilkolakis.zmones jei jus vilkolakiai ir dar elektrenuose prasau ikaskit(as kalbu rimtai)

 28.   modernoi
  Birželis 5th, 2010 | 21:25

  ir deja as ir noriu tapt vilkolakiu wolfai priimk skype ramunas832.jeigu priimsi tarnausiu iki pat zuties.

 29.   Bewardis
  Birželis 7th, 2010 | 21:08

  krc suaug wuike :D tokius padarus kaip wilkolakiai reikia medziot o ne jeis tapt :D :D :D … Bullshit!!!

 30.   Bewardis
  Birželis 7th, 2010 | 22:25

  jei egzistuotu toki padarai taj noreciau koki sumedziot ciuju grazus kailiukas is jo isejtu :D :D :D :D …………..

 31.   modernoi
  Birželis 9th, 2010 | 14:19

  amzius nesvarbu.as jau beveik suauges.esu suaugusio proto bet ne isvaizdos.

 32.   Pagone
  Birželis 17th, 2010 | 16:59

  Modernoi ,na ir kas ,kad pas tave apgamas as ir turiu toki tik atrodanty lyg erelio galva tai nejau as virsiu ereliu:) o ,kad velai uzmiegi tai reiskia ,kad eini peranksti miegoti. Nueik vienuolikta,o atsikelk astunta ar septinta taip vel nuejes vienuolikta val miegoti ,greitai uzmiksi. Aplamai virsti vilku gali betkokio tykejimo zmogus. Cia tik ismislas,kad esi krikscionis ir dar pakrikstitas tai tu jau saugus ir nuo vilkolakiu ir nuo vampyru:D Beje jei tau ikas krinakraujis vilkolakis tu lygiai tokiu pat netapsi.Busi toks biskeli issigimes vilkiukas.O jei rimtai nusprendei tapti vilkolakiu tai pagal amziu tau dar peranksti. Tau net brendimas dar neprasidejo. kai sueis sesiolika ir jei tu dar tuo tikesi gal ispraktikuosi ta galia valdyti savo gyvuna esanti viduje.

 33.   Pagone
  Birželis 17th, 2010 | 17:03

  Wolf tik dabar geriau isiskaiciau ka cia parasei.Sakai turi galios zmones paverti ne tik vilkolakiais bet ir vampyrais? Cia sudominai. Gal galetum savo el .pasta mestelt.Jauciu surastume daug bendru temu;)

 34.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Birželis 23rd, 2010 | 00:23

  cia krc lempos wapsie jei toki pydarai egzistuotu taj krw rejktu juos medziot naikint , nes toki padarai tai tik normaliu zmoniu pasauly ir pasaulejauta gadina ;) xD …….

 35.   Pagone
  Birželis 23rd, 2010 | 16:22

  Bewardi,paziureciau kaip tu nusautum vampyra(jei jis egzistuotu zinoma) :D

 36.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Birželis 26th, 2010 | 23:32

  krw jei y galva headshotas jam kaput :D ;D

 37.   MoDeRnOi
  Birželis 28th, 2010 | 11:34

  bewardi paskaityk apie suolaikinius vampyrus ir vilkolakius jie nor yra priesai bet jie nezudo gero zmogaus(sakau ne nuodemingo)zudo tik tuos kurie padare zmogzudyste arba seip panasaus.svarbiausia isimink VAMPYRAS GERIA TIK GYVULIO KRAUJA IR ZMOGAUS KURIS YRA BLOGAS!pagone man brendimas prasidejo jau 2008?2009 mokslo metais kai tada buvau penktokas(dabar as busiu septintokas)

 38.   MoDeRnOi
  Birželis 28th, 2010 | 11:36

  pagone o tu net nemanai but vienu is ju?(vampyru ar vilkolakiu)

 39.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Birželis 30th, 2010 | 21:43

  kazkas per daug twilight sagu prisiziurejo……. xD ;D o gal net persiziurejo :D

 40.   MoDeRnOi
  Liepa 1st, 2010 | 08:38

  as ju neskaiciau ir neziurejau jei nori suzinot.o suolaikiniai vampyrai su vilkolakiais istikruju taip elgiasi.cia gi gryna evoliucija bewardi.bewardi ar tau neatrodo kad tu mokaisi mazesniaispazymiausnegu septynetas.deja mano galva yravien astuonetai devynetai ir desimtai tai tu tada nieko vertas bevardi.

 41.   Pagone
  Liepa 5th, 2010 | 18:40

  Prasidejo brendymas kai buvai penktoj klasei? Nejuokink.Tu ka biologijos gal nesimokai.O taip zinoma juk dar septintokas busi….tau juk dar apie lytini svietima pamoku nebuvo…Kad vampyrai geria gyvunu krauja tai cia jau Stepher Mayar blevizones.Nes tikrieji vampyrai geria zmoniu krauja.Zinoma jo viso neisciulpe.Bet jei rementis knygomis tai kiekvienas autorius paraso kitaip,bet dazniausiai buna taip,kad vis delto jie geria zmoniu krauja juk jis pats skaniausias:) Tapti vampyru turbut butu begalo smagu,netgi smagiau nei tapti vilkolakiu,nors prijauciu vilkam labiau.Na bet taip ar taip galima zudyti zmones( niam,niam :D) Bewardi tavo “heatshotas” parodo tavo lygi,nes tik darzelinukai zaidzia cesa ar , kaip ten jis.:P

 42.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Liepa 6th, 2010 | 22:13

  sejp CS’o nelosiu del wampyru ir del autoriu tawo tiesa pagone bet man nelimpa ne wilkolakiai ne wampyrai beto sakau jej toki butu as juos stengciausi naikint :D zinoma jej tik pajegciau :D o tu modernoi jej tajp grejtaj su brendai taj ko gero esi gamtos klaida :D ir beto mano widurkis nera aukstas man uztemka ir 8,2 nepazymys yra swarbu nespresk apie knyga is jos wirselio ;) :D ……..

 43.   MoDeRnOi(dabar HeNrYs)
  Liepa 8th, 2010 | 17:50

  bewardi geru mokslu kalimu jeigu nemeluoji.papasokokit kas nors man apie svediskus vilkolakus(jei tokiu isviso yra)arba parasykit cia medziaga.na gal del tokios gamtos klaidos gali but pvz:is vienos klases(penktoku dabar sestoku)buvo mazesnis uz mane berniukas kai ziema pradejo augt nu jau pamaniau kad koks astuntokas ar devintokas(ne penktokas)bet ugis iki 1m 75 cm tikrai balsas pasikeites nu va dabar jo plaukuotumas keicias greitai.tipo gamtos sukelta marmalyne kaip galima kad penktokas(isivaizduojat penktokas)butu taip subrendes kad mokslus baige(nu ji jau galima rasyt y gineso rekordu knyga del labai greito brendimo)o bewardi is tos knygos jokios naudos tik nemiga nes jau pirmai sakiau twilighto neskaiciau tuo labiau kad pinigu nera o dabar vasara bibliotekos korteles neturiu pinigu irgi tai ka dabar tu pirksi ir duosi paskaityt.

 44.   MoDeRnOi(dabar HeNrYs)
  Liepa 8th, 2010 | 17:52

  ir beto man labiau patinka ziedu valdovas su poteriu(o serialas tai tik csi:ny)va tau informacija jei nori zinot.na dar man labiau tiktu advokato arba detektycvo vaidmuo gyvenime(tipo profesija)nors uzsimanau tapti DJ.

 45.   MoDeRnOi(dabar HeNrYs)
  Liepa 9th, 2010 | 10:00

  beje bewardi duosiu tau patarima. NEIKISK NOSIES Y BURTININKU REIKALUS NES PAS LIKSI BE NOSIES.

 46.   Pagone
  Liepa 9th, 2010 | 17:51

  Bevardi , ziurint kiek raumeni turi,tiek ir pajegtum :D
  Modernoi, jei rementis Stepher Mayer tai tas berniukas yra vilkolakis:D Ne bet jei rimtai ,tai pasitaiko kartais sitaip,bet tikrai nedaznai.Beje is knygu yra daug naudos ir, kaip tik nepaskaicius knygos as asmeniskai net uzmikt negalu.Tad nevaryk nei ant knygu, nei ant rasto,tai kitaip nesugebetum nei komentaro cia parasyti,nei isvis perskaityti kas cia parasyta.O del bibliotekos korteles tiesiog tereikia nueiti ir uzsiregistruoti ,tikrai nera sunku.Beje knygai pinigu visada atsiras.Ir beje biskeli nesupratau prie ko cia burtininku reikalai ir vilkolakiai?Ir po galais priciom cia tavo svajoniu profesijos?

 47.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Liepa 11th, 2010 | 22:00

  pagone del knygu rasto ir bibliotekos reikaliu taip tawo tiesa pritariu ;D

 48.   HeNrYs
  Liepa 20th, 2010 | 16:20

  ai rupinkites tais vilkolakiais ir vampyrais man jau atsibodo su sitais paistalais.

 49.   катя :*
  Liepa 20th, 2010 | 19:16

  Sveiki.
  nesuprantu vienO dalykO, jei jums nepatinka, nesidomit ir t.t tOkiais dalykai, taii kO jus isvis cia landziojat i tokius straipsniu o veliau komentuOjat is blogosios puses.? :SS*

 50.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Liepa 22nd, 2010 | 20:37

  aj mataj kad tas henrys :D xD

 51.   auguste
  Liepa 27th, 2010 | 14:01

  as vilkolakiai labai duomuosi galima sakyt man jie patinka gal kas zino kaip juo tapt

 52.   auguste
  Liepa 27th, 2010 | 14:24

  as net zaidziu bitefight

 53.   HeNrYs
  Liepa 31st, 2010 | 18:28

  aj mataj kad cia bewardis prisigeres XD

 54.   auguste
  Rugpjūtis 1st, 2010 | 14:30

  kaskas zino bitefight?

 55.   Bewardis, wants to be the HunterR :D :D ;) xD
  Rugpjūtis 1st, 2010 | 22:42

  tarp kitko kalbek uz sawe as negeriu jej ka ..!..

 56.   auguste
  Rugpjūtis 2nd, 2010 | 11:12

  tai zinot kaip juo tapt?

 57.   Pagone
  Rugpjūtis 4th, 2010 | 22:52

  Bevardi tai kiek metuku turi, kad negeri? Ar taip kepenis tausoji? ;)
  Auguste,taip mes zinom, kaip tapti vilkolakiu.(na as tai jau tikrai).Ir duosiu tau recepta: per pilnati eidama miegoti isgek kefyro,tik ziurek ,kad ne pieno nes tada tapsi vampyre.Sekmes pandant,oj dar pamirsau viena delikeli reikia dar dydeles dozes noru ir svajoniu,tada tikrai suveiks ;D
  O jei rimtai kalbant tai abejojiu ar isvis imanoma tapti vilkolakiu.Tad nedek laaabai daug vilciu i tai. Bet jei nuliudai kaltink Bevardi, jis visus lykusius vilkolakius isaude. (Bevardi,dekoju uz pritarima,bet vistiek mestelejau akmeneli i tavo darzeli ;P)

 58.   auguste
  Rugpjūtis 5th, 2010 | 21:13

  ka daryt su ta roze?

 59.   auguste
  Rugpjūtis 5th, 2010 | 21:14

  sorry

 60.   auguste
  Rugpjūtis 5th, 2010 | 21:15

  ne ta pagalvojau

 61.   auguste
  Rugpjūtis 5th, 2010 | 21:17

  o is kur pajusi kad juo tapai?

 62.   HeNrYs
  Rugpjūtis 6th, 2010 | 14:38

  is nemigos ir irzlaus budo(bet gali buti ir kitaip negu sakau)

 63.   Pagone
  Rugpjūtis 6th, 2010 | 16:37

  Auguste, nejau neskaitei informacijos apie vilkolakius? Beje jei jais taip besaligiskai domiesi, turetum zinoti, ka gali justi ir pan..

 64.   auguste
  Rugpjūtis 9th, 2010 | 18:10

  o per pilnati kerdama piena tapsiu vampyre? o butina per pilnati?

 65.   HeNrYs
  Rugpjūtis 10th, 2010 | 09:46

  cia jau paklauskim bureju. kaip sake pagone man pas mus visada tuno kazkuris gyvunas bet mes to nezinome tieiog savo karma reikia atskeisti. bet nebutinai toki burima gali pabandyt gali pabandyt ir toki apsirenk vilko kailiu paimk stikline ilasink vaiko kraujo(tik nedaug gi nenori tu sedet cypej)isipilk degtines ir dar kokio brudo isgerk ir va po kokiu triju keturiu dienu viskas prades veikti tik nesidziauk nes gali buti blogiau negu blogai.jeigu nejunti tos karmos tai tada galiu pasakyt imkis krastutinem priemonem o jeigu ja junti pradek medzioti nusikalelius ir benamius bet doru zmoniu neliesk nes gali atsitikti taip kad tavo siela amzinai liks vilkolakio pavidale.

 66.   Pagone
  Rugpjūtis 10th, 2010 | 19:15

  Auguste, biskeli su tuo pienu nesijauti isdurta?Juk parasiau,kad tai yra netikras receptas.
  Henri,ne bureju, o samanu.Siuolaikines raganos ir ekstrasensai neturi jokiu tam burtu.Sakyciau,kad net ta magija praradom mes visi atsitraukdami nuo gamtos ir ja netikedami,nebegerbdami misku ir dievu.Ir ne karma atskleisti, o islaisvinti ta gyvuna kuri jauti savyje.Nes kiekvienas zmogus turi savyje tam tikro gyvuno rysi,saita.Tarkim su bite,ereliu,vilku,elniu,lokiu,bebru ir t.t Bet kila klausimas kaip tai suzynoti arne? Seniau zmones spresdavo pagal kokiam gyvuno klanui priklause,tad gymes vaikelis priklausys tam paciam.Bet jei zmogus budavo neramios sielos ir negaledavo atlaisvinti sielos ir persikuniti i savo klano gyvuna,tada samanai duodavo isgerti kaskokio geralo nuo kurio apimdavo miegas ir zmogus sapnuodamas sapna, sapnuodavo savo siela esant jo gyvuno kailyje.
  Bet dabar moklininkai tai paaiskintu, kaip opijaus ar kokios zoles vartojima nuo kurio kildavo halucinacijos.Tai kaip ir sakiau niekas nebetiki nei gamta nei jos magiska galia.

 67.   auguste
  Rugpjūtis 15th, 2010 | 12:41

  aha aisku na vis tiek mano megstamiausias givunas vilkas

 68.   auguste
  Rugpjūtis 15th, 2010 | 12:42
 69.   Miriam
  Rugpjūtis 18th, 2010 | 09:01

  Na manau jie tikrai egzistuoja,nes viena vakara kai rukiau lauke pamaciau kazkoki ziauriai dideli,i kupra susilenkusi zmogena,pradejau gesint cigarete,tada zmogenas pradejo judet link manes,as ibegau i vidu ir greit uzrakinau duris,o tada girdejau kaip kazkas ejo aplink mano kambario langa ir ji visaip bande atidaryt. Nuo to sykio kiekviena nakti tas gyvis eina aplink langus.beto,gyvenu vietoje,kur aplink labai daug misku;> ir kai paklausiau patevio ar gyvena cia tokiu,sako nea,tokiu nepazystu

 70.   auguste
  Rugpjūtis 19th, 2010 | 08:39

  as ir pradedu manyt kad jie realus.

 71.   HeNrYs
  Rugpjūtis 26th, 2010 | 12:10

  miriam cia gali but koks nors jau persikunyjes y vilkolaki zmogus. mat vilkolakiai dazniausiai gyvena atokiose vietovese t.y miskai kalnai kalvos ir t.t. pagone visi mato kad as panasus y ta lemura(nors cia taip sako mano mama tetis draugai ir pazystami suaugusieji)tad savo gyvuno klana radau :D.

 72.   HeNrYs
  Rugpjūtis 26th, 2010 | 12:14

  beje pagone tai tu nori pasakyt kad burejai samanai ir xstrasensai neturi burtu. tada kaip jie nuspeja zmoniu mintis nesimokindami kaip jie suzino visus kvapus ir kaip jie suzino kas yvyko kokioje nors vietoveje? tada sakysi issigimeliai.

 73.   NFDLynXas
  Rugpjūtis 28th, 2010 | 03:01

  Tai yra legendos apie vilkolakius seip apie juos yra nerasoma ką čia žmogus nesąmone suvele ir viskas kad jie sidabro bijo tai melas Wolfas gal jis nusipezejo bet ką jus čia persiskaite tai beveik melas niekas niera matęs vilkolakio ir vampyro čia tas pats buvo jei aš tapciau super menu ir skraidyciau po Lietuva taip butų neimanomaaaaaaaa

 74.   vilma
  Rugpjūtis 29th, 2010 | 15:33

  myliu mielas vilkolaki

 75.   auguste
  Rugpjūtis 30th, 2010 | 08:34

  joo…

 76.   Fantauotojas
  Rugsėjis 1st, 2010 | 11:42

  Nu as tikiu jeis, bet vis kai tik mane pradziugina koks faktas apie juos, kad jie yra, vis atsiranda ir loginis paaiskinimas, na taip mane traukia sunys, vilkai, bei vilkolakiai, nors as nebe mazas vistiek noreciau juo tapt, galiu cia laisvai issireikst nes manes cia niekas nepazysta, o draugai tai mane daunu bei mazvaikiu palaikytu, tad manau jei is tiesu nori juo tapti, turi besalygiskai tuo tiketi, nors ir atsiranda paaiskinimai, aisku turi daryti tai ka priklauso norint juo tapti, bet turi ideti i tai ir tikejima.

 77.   Pagone
  Rugsėjis 2nd, 2010 | 16:31

  Henrys- samanai yra senoves burtininkai.Jie tikejo gamta ir turejau tam tikru magisku galiu.Bet iskirtine zmoniu dalis,kuri turi tokius pojucius kuriu neturi kiti eiliniai zmones, pasivadine ekstrasensais,raganovis,burejomis.Jie nebeturi senuju burtu.Zinoma jie ten su savo virbalais nustato:”va cia blogas laukas cia geras…ten atseit vaiduoklis sedi,o ten vampyras..” arba ta pati cigonu taboro ragana su taro kortom isburia,cia ir as ta mokeciau…Ar tas pats skaitymas is delno ir nera sunkus dalykas tik reikia ji praktikuoti ir zinoma zinoti ka tas kiekvienas bruksnelis delne reiskia,o tai jau gali suzinoti net is knygos ar interneto.O tie zmones kurie tik nuzvelgia zmogu akies krasteliu ir atpila jo visa gyvenimo istorija,valio!!! Jie ne jokie issigimeliai,o labai apdovanoti zmones. Ir beje neflodinkim…

 78.   HeNrYs
  Rugsėjis 3rd, 2010 | 18:30

  na gerai ekstrasensai ir raganos ne burejos. Pagone vat dabar tu man paaiskink kaip viena zmogu per vestuves(aisku jauniki)uzkret vampyru jo nuotaka?

 79.   Stephanie
  Rugsėjis 7th, 2010 | 16:22

  Pas mane miestelį norit tikekite norit ne vyksta keistū dalykėlių ,bet tik žiemą…Šalia sodo randu milžiniškų šuns pėdų,taip pat jie naktimis daužosi į langus,duris,kai sutemsta slampinėja prie durų,skleidžia įvairius garsus,kartą dieną teko matyti prabegant bet tik kontūrus nes tos būtybės greitis nežmoniškas… Manau jie apsigyvena apleistose gaamyklose jas saugo…nes aš tyčia su kokia drauge prienu prie tu pastatų prieinant visada sukaukia kažkas ,o priertejant dar ir žmogus juodas kaip šešėlis išlindo… Žodžiu…pasakojau tevams sako ,kad tai dvasios ,kad reikia egzorcisto ,kad aš apsėsta ir panašiai…Nors manau kad tai vilkolakiai ,nes jie perduoda mintis…Netgi prašo valgyti arba susitikt atokesneje vietoje….kartą gavę prašymą atnešti valgyt į sutartą vietą prie gamyklų palikome sausainių (nes nieko kito veltui mesti nenorejome) Po 10 min. nekantraudamos nuejome į tą vietą .Sausainiai buvo vietoje alei vieną,bet…aplaižyti…

 80.   Stephanie
  Rugsėjis 7th, 2010 | 16:28

  Ir dar teko matyti vilkolakį žmogaus pavidalu…Patikėkit atrodo nerealiai.Kaip iš holivudo..bendravau per mintis su juo ankščiau sakė savo vardą,keli yra gaujoje,ir žadejo ,kad aš jį pamatysiu kaip žmogų ,bet jis nepasakysi kada ir kur…. Bet kai pamačiau juodaplaukį,aukštą įdegusi,rudaakį,baltų kaip sniegas dantū vaikiną supratau ,kad tai jis… jis čia retai buna bent aš kiek matau kartais nuo gamyklu (vasarą) eina su kitais dviem panašiais vaikinais….tik neseku kur…Taipogi jis man dažnai supypia važiuodamas automobiliu pro šalį… Taigi turiu nuojautą ,kad tai jis….

 81.   Emma
  Rugsėjis 7th, 2010 | 18:53

  Mano siokia tokia drauge yra macius wilkolakius ,ir as ja pilnai tikiu , zinau skamba kvailai ,bet as su draugu esu macius ufo miske, bt nieks netiki nei juo , nei manim. Ir jus manot kad vieni zmones teegzistuoja , taip nera ir niekada nebus ;/

 82.   Stephanie
  Rugsėjis 8th, 2010 | 08:32

  Emma ,čia tema apie vilkolakius ,o ne apie NSO ….•

 83.   Pagone
  Rugsėjis 10th, 2010 | 14:14

  Henry nesupratau tavo kluasimo? Turejai galvoje ar jaunikis vampyras ir kaip jo nuotaka padaryt tokia pacia? Ar ka turejai galvoje?
  Stephanie-Prajuokinai iki nuvirtimo nuo kedes:DD Saulelydzio prisiskaitei,tai dabar cia juokini visus.:D “Mintimis bendravo su manimi”:D Tu ka telepate dar?:D Beje cituoju ” Bet kai pamačiau juodaplaukį,aukštą įdegusi,rudaakį,baltų kaip sniegas dantū vaikiną supratau ,kad tai jis..” Butum parasius nors jau isvaizda kitaip,tai dar ne taip manyciau,kad cia s…mali.Oj toks paaugles prisiziurejusios filmu, ir palaiko cia Dzeikob team..:D Nors gristu prie to pacio,bet tikrai aciu Stephanie,prajuokinai sendien negyvai.:D

 84.   HeNrYs
  Rugsėjis 10th, 2010 | 18:55

  na kaip jauniki jo nuotaka paverte vampyru. nu tipo nuotaka vampyre.tai gal uzkrete?

 85.   Pagone
  Rugsėjis 28th, 2010 | 15:28

  Henry- vampyrai kandziojasi :D Tai matyt ta nuotaka savo jaunikiui ir ikando.:D

 86.   Nilka
  Spalis 24th, 2010 | 11:14

  Kai noreciau but vilkolake viska paaukociau, lakstyciau sau po miska su draugais vilkais ir skersciau savo priesus, visai neblogai butu :D
  O jei rimtai kazkodel manau kad ju yra, bet kaip tapti neisivaizduoju, jei zmogus tokiu paverciamas, tai manau ne kiekvienas paprastas zmogeliukstis gali tapti tokiu didingu padaru.

 87.   auguste
  Lapkritis 3rd, 2010 | 20:32

  as taip pat noreciau but vilkolake bet nesu. :(

 88.   belekoks
  Lapkritis 6th, 2010 | 19:33

  nu pievos zeuru gal kas rimtos info turit o ne kliedesiu tada pasidalinsim

 89.   ezerelis
  Lapkritis 7th, 2010 | 16:43

  labas
  man viena karta su draugu buvo taip kad mes ejom per kaimuka nakty kaip buvo suteme ir nuejom i toki apleista pastata ten niekas neina nes bijo mes kaip ejom ten dar sutikom dar keturis draugus nu td jau buvom sesiese tau jau nebaisu taip iejom ir taip dar tie bandy ten visaip buuuuuuuuu, hahaaaha taip isgasdint bet nk ir taip nuejom i viena vieta kur visiskai nk nematyt td mes dar turejom prozekta ir tik isijungem pamatem ant grindu kaskius gyvulio kaulus su trupuciu mesos tos dienos nepamirsiu

 90.   WeReWoLf
  Gruodis 15th, 2010 | 19:42

  nilka,teisingai sakai pirmiausia priesams,tada kitiems bet blogiems zmonems o ne gyvunams :D

 91.   WeReWoLf
  Gruodis 15th, 2010 | 19:45

  as ir su draugieliais varyciau jei ka tai mano skype lukasss1331

 92.   WeReWoLf
  Gruodis 18th, 2010 | 09:48

  ketvirtadieni po 21:58 ziurejau video apie vilkolakius ir kazkas pradejo langa trankyt braizyt ziauriai issigandau isjungiau kompiuteri pasisvieciau su tel bet nieko nebuvo…….kas ten galejo buti?

 93.   WeReWoLf
  Sausis 4th, 2011 | 21:35

  hmmmmmmmmm…. pas mane yra kaireja puseja zyme ir nemanau kad tapsiu vilkolakiu……..bet butu skausminga….

 94.   Pagone
  Sausis 19th, 2011 | 15:36

  Butu skausminga? Ka prisiziurejai “vampyres darias” ;D Tai dar paziurek “Blood and Chocolate” gal nuomone vel pasikeis…;D

 95.   WeReRoLf0_x
  Vasaris 15th, 2011 | 10:29

  eikit jus zaist tu bitfight ir o dar geresnis kur galima suzinot tik VF niekam nezinomo worldofdarkness

 96.   Pagone
  Vasaris 16th, 2011 | 22:36

  Tai tu ir eik ;p

 97.   donciukas
  Kovas 17th, 2011 | 19:12

  gal kas zino kaip tapti vilkolakiu labai noreciauprasau pasidalinkit info su manim

 98.   betkas
  Kovas 19th, 2011 | 09:28

  ar cia dar kazka lankosi???

 99.   ygjjg
  Gegužė 19th, 2011 | 19:05

  noreciau buti vilkolakiu…

 100.   Eimutis
  Gegužė 25th, 2011 | 19:42

  Wolf plz pasakyk sawo nick skype as noriu tapt tawo dalimi

 101.   vilkolake
  Gegužė 30th, 2011 | 15:22

  aš trinuosi į gluosnį, tikriausiai aš vilkolakis

 102.   Eimutis
  Gegužė 31st, 2011 | 18:00

  as ir

 103.   WEREWOLF 2
  Birželis 17th, 2011 | 22:34

  matau menuli ir mano akis pradeda šviest bet noriečau tureti raudonas akis

 104.   WEREWOLF 2
  Birželis 17th, 2011 | 22:37

  jeigu kas nori pa bendraut mano skype “ritieris”;D

 105.   WEREWOLF 2
  Birželis 17th, 2011 | 22:39

  bet kada matau staigej šviesa mano akis liktais dega

 106.   Samanta
  Liepa 2nd, 2011 | 16:55

  Vampyrai vilkolakiai yra patis sauniausi jau senei norejau tapt tarp ju bet nemanau kad mane kas pavers megstu roka man patinka but vienai myliu nakti ir t.t. Taj vilkolakiai pagaliau paverskit ir mane tokia.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 107.   Neramus
  Liepa 28th, 2011 | 23:29

  krc jej tokis butybe egzistuotu kaip wilkatas ar wilkolakis as asmeniskai ji medziociau

 108.   justina12388
  Rugpjūtis 17th, 2011 | 13:42

  seip tai idomu pasiskaityt bet is tiesu tiket nelabai tikiu kad tokiu buvo arba yra

 109.   Ass
  Spalis 19th, 2011 | 19:15

  Jei cia dar kasnors lankosi,tai prasau nesmerkit ir pan. Turiu apgamą(ir ryskeja dar vienas)kaireje kuno puseje,daug geriau jauciuosi nakti negu diena, esu kiek tamsesnes odos,rudu plauku,kartais sapnuoju save lyg geparda,tigra arba vilka(dazniausiai kaip vilka), kartais lyg isijauciu i gyvuna ir mano katinas i mane keistai reguoja,suo elgiasi lyg su kitu gyvunu o ne zmogumi…Labai noreciau tapti vilkolake bukit geri padekit,atsakykit kaip tapti vilkolakiu.
  P.S.Nestumkit as rimtai

 110.   Ass
  Spalis 20th, 2011 | 14:00

  Sveiki,
  jie cia dar kasnors lankos tai noreciau paklausti… Kaip tapti vilkolakiu?Nors esu krikscione,labai myliu gamta,daug geriau jauciuosi tarp gyvunu nei tarp zmoniu,daug labiau megstu nakti, nei diena,esu kiek tamsesnes odos nei iprasti lietuviai,rudu plauku,kaireje kuno puseje turiu apgama(ryskeja ir antras)Naktimis kartais kankina nemiga,daznai ziuriu i pilnati, kartais sapnuoju save lyg geparda ar vilka(dazniau kaip vilka) dazniausiai kaip medzioju(begu ant keturiu,aplink svilpia vejas, is paskos bega dar keli vilkai ir pievoje pamatau kaskokius gyvius ir puolu.tuomet ir atsibundu)kartais lyg isijauciu i gyvuna ir apie nieka negalvoju.Siap esu fiziskai stipri,begu greiciausiai klaseje.Prasau patarkit kaip tapti vilkolake.

 111.   domis
  Lapkritis 2nd, 2011 | 19:06

  nu gi parasyta pradzioj kaip tapt

 112.   Renata
  Vasaris 12th, 2012 | 16:05

  man yra 10m.mano drauge sake kad mate vilkolaki ir as jais tikiu…atsakikit man

 113.   atsakymas to катя :*
  Balandis 4th, 2012 | 19:50

  O as nesuprantu to kodel tu taip dauniskai rasai? tipO taip graziau? O_o o_O nekenciu kai tas dideles O deda, daune !

 114.   Gileta
  Gegužė 4th, 2012 | 11:34

  Aš ir mačiau vilkolaki. Ir pati turiu apgama ir deme ant kairio sono. Ir aš kai einu i miska as jaučiuosi kaip vilkolakis jaučiu kaip mane stebi kaskokia butibe panasi i mane. Kaip pasiskaičiau viska tikrai tikiu vilkolakeis ir kai pamačiau juos galvojau kad tai neimanoma bet kai pasitryniau akis galvoja pasakiau tai tikrai egzistuoja poto pasakiau visiems bet manimi netikejo nes tada miske buvau viena jai norite juos pamatyti nueikite 12 vakaro i miska i pati viduri ir pradekit kaukt kaip vilkas poto sulaukit atsakymo ir pasiziurekit i medzius tik paziurek i akis ir ju nebijok jie medi pasedes tik 1 minute jei ne puse jai netikit isbandykite. Man 10 metu. Renata ir Ass aš jumis tikiu.

 115.   Neramus
  Gegužė 20th, 2012 | 16:22

  tu durna ir tiek

 116.   Orinta
  Liepa 23rd, 2012 | 02:27

  Jaigu jus netikit vilkolakiais tai ko tada lankotes ir tyciojatias is zmomniu?

 117.   Neramus
  Liepa 26th, 2012 | 23:01

  todel kad raso nesamones kaip “kazkokia” Gileta parase. krc tu paskaityk jos komentara ir suprasi kodel tyciojuosi…………..

 118.   Menesiena
  Rugsėjis 17th, 2012 | 20:09

  Rimtai zmones, cia dar kas nors lankosi? Zinantis kaip vilkolakiu tapti parasykit i el pasta nightiy@gmail.com ( nesijuokit)
  Labai prasau

 119.   klastingas
  Rugsėjis 26th, 2012 | 15:33

  nu as tai cia dar lankaus gal kazkas galetu atrasyti man sandien yra rugsejo 26 d. kai parasiau sia zinute taigi jei kas parasys perskaitysiu bet tik iki spalio 26 d. po 1 menesio laukit manes spalio 26 d. galesim susirasineti siame tinklalapi

 120.   Wiki olesimusis juodvarnis
  Spalis 7th, 2012 | 10:59

  ori tapti vilkolakiu tai yra nei sunku nei lengva turi pirma tureti koki pagabuti kryziu ir ta griziu reikia laikyti 2 dienas po ta ta gryziu imesti y sun peda pvz:Kai yra sou bega tai per meslinus ir paliekta zyme pedos, ir uskasti ta kryziuka y ta peda po 2 dienu ateik jo pasimti ir nesiok jy ant kaklo kai bus pilnatis vakaras iseik y lauka ir pradek staukt dada eik megoti jei nesuveiks kitas budas.2.Mano draugui suveike turi elgtis kaip suo buti piktas irzlus urgsti kai pamatysi koki suni ant urgz jei isigas reiskas gali tapti wilkolakiu jei ne tai reiskias kad tu nieko nevertas dada kai isiitikinsi kad gali tai daryti jei turi is vaikystes danti imesk danti i suns peda apibresk aplinkui aki ir uzkask ryte per pilnati tavo danty visi bus astrus ir smailus na ka tiek nezinau bet seip jau turi but gimes vilkolakiu.

 121.   Narimantas
  Spalis 11th, 2012 | 15:12

  Kai uzejau i sita svetaine pradzioj pradejau skaityt komentarus ir jei tiesa sakant 9,2% Zmoniu kementarai yra sudini tuo kad jie raso Paverskite mane vilkolakiu ar pns. ir as tikiu vilkolakiais bet netikiu kad taip paprastai galima tapti vilkolakiu kaip jus visi prasot ar rasot ir yra 1 irodimas kad jus negalit but vilkolakiais nes jus jais norite buti ir jus rasot Man patinka naktis ,menulis nu ir ka? man ir menulis, naktis,tamsa patinka nu bet tai nieko nereiskia ir nieko nekeicia as manau kad vilkolakiais gali tapt kurie net nesapnavo vilkolakiu kurie ju nekente ar pns. ir jei kasnors taptu vilkolakiu galiu garantuoti kad po kiek laiko jus nenoresite juo but

 122.   Dominykas
  Spalis 11th, 2012 | 15:34

  Karocia pacanai man nepatinka vilkolakiai bet as pritariu tik narimantui

 123.   Rožytę
  Spalis 22nd, 2012 | 13:31

  Krč . . . taip viskas lb įdomaiai parašyta tikrai kai skaičiau sudomino , bet kaip jūs rašot tai patylių . . Pasakyt kaip pavirst vilkolakiu ? Jums protas nuvažiavo tikit tokiais dalykais ??? Jai tikit tai beprotnamis jūsų laukia jau senai : DDD NĖRA TOKIO ŽMOGAUS ( GYVŪNO ) KURIS BŪTU VILKOLAKIS čia sugalvotos mistines būtybes . . . Nu va pvz mano klasioke tikėjo , kad yra vilkolakių jėzau ko ji tik nedarė , net kandžiotis ir urgzt pradėjo : DDDD tai kai draugai per helovino vakarėli šulej rmt ją išgasdino su tais vilkolakiais kai ji vos infarkto negavo tai nustojo tikėt vilkolakiais ir dbr jų nekenčia . . .
  Tai vat atsibuskit žmonės gyvenam realiam gyvenime ir tokiu dalyku nėra kaip vilkolakis , vampyras ir pan . . . : DDDDDDDDDDDDDDDDD

 124.   Rožytę
  Spalis 22nd, 2012 | 13:34

  O dar plius Renata aš ir mačiau vilkolaki . . bet pasirodė ten buvo bomžas tai gal ir tau pasivaideno : DDDD

 125.   Vilke
  Spalis 25th, 2012 | 20:32

  neblogas aprasymas:) man netgi labai patiko:)

 126.   Gabusha
  Spalis 26th, 2012 | 14:46

  Šiaip man asmeniškai,tai patiko ir buvo idomu skaityti.Iš šio straipsnio matosi,kad žmogus turi didelę,bei plačią vaizduotę.:)

 127.   vampyre 29999
  Lapkritis 2nd, 2012 | 12:04

  visai tie vilkolakei nebaisus(@

 128.   Hombre Lobo
  Vasaris 3rd, 2013 | 13:53

  Vilkolakiai egzistuoja štai irodymas.Jauna porele vaiksciojo mišku ir juos užpuole vilkatis merga ižsigelbejo o bernas mirė jei pasiskaitysit tai cia ispanijoje buvo ;) mačiau per Žinias nes Ispanas esu :) Iesku savo buriui Vilkolakiu galėčiau jus paverst, bet turetumet atsilygint kas nori kad vareciau rasykit y ta tema savo skype :) ate

 129.   Panaroja
  Balandis 28th, 2013 | 10:37

  Hombre Lobo-
  :D nu dawai, - nemuciukse@gmail.com
  Jeigu įtikinsi duosiu ir skype xD

 130.   gintare
  Birželis 23rd, 2013 | 03:31

  Ar jus visai isproteje? jus net neisivaizduojat ka tai reiskia. Filmuosia ten viskas ne taip, kaip yra is tikruju, niekada nenorekit to,NIEKADA. Tai yra prakeiksmas…

 131.   alfa
  Liepa 5th, 2013 | 17:44

  as tai pvz noreciau bet vilkolakis bet ce yra ne tikrasis aprasimas kaip tapti idomu koks yra tikrasis aprasymas kaip tapti vilkolakiu

 132.   alfa
  Liepa 14th, 2013 | 12:28

  nu davai jai kas galit paverst tai paverskit irodykit kad tai tikra ir relu. Parasykit cia komentara duokit kontaktus ir irodykit kad tai tiesa.

 133.   Anonimas
  Liepa 16th, 2013 | 22:23

  Debilai….. jums patiktu kad 10000 peiliu sudurtu tau y nugara kentetum nezmoniska skausma!!???? nenorekit tapti vilkolakiu isvis per pilnati vilkolakiai nesivercia per jaunati durniai!

 134.   alfa
  Liepa 20th, 2013 | 11:24

  jai kaskas turite tikros informacijos kaip tapti vilkolakiu prasau pasidalinkit ja.

 135.   alfa
  Rugpjūtis 24th, 2013 | 09:12

  anonimas prasau pateik platesnes informacijos apie vilkolakius,matau tame esi patyres. Busiu dekingas.

 136.   alfa
  Rugpjūtis 24th, 2013 | 09:14

  O kiekviena karta reik kentet toki skausma ar cia tik naujiems taip buna?

 137.   alfa
  Rugpjūtis 27th, 2013 | 16:58

  susiekit per si foruma visi kas apie tai turi informacijos. Neliksiu skolingas.

 138.   Nezinomas ir tau nezinot
  Rugsėjis 14th, 2013 | 08:02

  Krc….. nori informacijos????? , kad tu nebeturėsi nei draugu nei šeimos… tu net negali save kontruliuoti…

 139.   areagran
  Lapkritis 6th, 2013 | 00:48

  … egzistuojam.norit jus ar ne. tikit jus ar ne.mum tai nerupi. mes sena paderme ir jusu sapalionbes kai ka nusako o kaika meluoja… jus niekada tikrai nezinosite ir niekada nesuprasite.

 140. Lapkritis 6th, 2013 | 19:09

  Bevardi gal nusisneki as esu vilkolake bet as nezudau zmoniu (nebent nusikaltusius) as draugauju su zmonem. beto man tik 9 metai ir galiu betka paverst vilkolakiu rasykit gmaila kas norit kad paversciau vilkolakiu

 141. Lapkritis 6th, 2013 | 19:12

  as tai turiu seima o gaja seip labai faina:)

 142.   to areagran
  Gruodis 5th, 2013 | 18:35

  areagran galiu kontaktuoti su Jumis asmeniskai?
  Aciu!

 143.   Faina
  Gruodis 16th, 2013 | 20:17

  Ko jus stumet? Viskas gerai cia, gi zinom, kad nera vilkolakiu. Aciu tau uz idomia informacija apie vilkolakius, mokykloj darau toki projekta ir tikrai idejau keleta idomiu pastraipu, dar karta aciu! Gavau gera pazymi ^.~

 144.   Slaptikas
  Vasaris 15th, 2014 | 17:22

  Pilnaciukas koks tavo gmailas?

 145.   angela
  Balandis 13th, 2014 | 17:04

  gal kas gali pasakyti man visus saulelydzio aktoriu kurie vaidina vilkus moteru ir vyru vardus.

 146.   Kicii
  Balandis 22nd, 2014 | 18:32

  Žmonės, žmonės ar ne per daug meluojate pagal mano šeimos kartas vilkolakiai buvo išnaikinti mano šeimos karta ir dar keleta šeimų tai padėjo sutvarkyti nes ant šios žemės neturi vaikščioti neviena antgamtinė butybė iš skyrus RAGANAS.O beja jai iš jūsų yra nors vienas ,,vilkolakis” na kaip pasakyti mano šeima turėtų ką veikti.Jūs mažiau pasakų skaitykit ir paklauskit pažystamų o iš tū istorijų jus turite mokėtis sudelioti žodžius.Kas nors kokia legenda mestelkit aš jums pasakysiu ka tie žmonės žadėjo ar pranešė.Ir prašau baikit nusišnekėt o jai ištikro kažkas iš jūsų yra tikri vilkolakiai tada susitikime ir išsiaiškinkime.!!!

 147.   Kicii
  Balandis 22nd, 2014 | 18:51

  O beja žinote ši fakta kekvienas vilkolakiu būrys turi vada, lyderi alfa.Vienas vilkas medžiotojui tai lyg malonumas ji kankinti tai mano prosenelių buvo megstama veikl, oo pala perdaug persiskaičiau istorijos ar vaidenasi man čia jūsų yra keli ar keleri.Jūsų tie simtomai kaip ir man na kaikurie negali užmigti tai nereiškia kad esi vilkolakis tai reiške kad jūs sergate kaškuo geriau nuveikit pas gytitojus ir pasitikrinkite sveikata jai netyčiai nužudysit kaška žodžiu daug skaitysiu laikraščių ir seksiu žines, kalbėsiu su pareigūnais na ir pana šei.O jai kam reikia priešnuoddžio galiu parūpinti.

 148.   derekas
  Birželis 3rd, 2014 | 23:12

  as zinau kad kiekvienas vilkolakis turi vada alfa, alfa yra stipriausias isai kaip ikanda zmogui isai virsta vilkolakiu is buna beta, o omega yra tstumtasis vilkolakis, vilkolakiu akis alfos raudonos,betos geltonos,o omegos melinos

 149.   derekas
  Birželis 3rd, 2014 | 23:14

  as irgi noriu buti vilkolakiu tik kad as givenu lentvari o ten nera vilku

 150.   derekas
  Birželis 3rd, 2014 | 23:22

  as manau kad esu vilkolakis tik nezinau kaip issitikinti

 151.   derekas
  Birželis 3rd, 2014 | 23:31

  kas zino kur vilkolakis arba pats jo esa tai man parasikit per facebook mano gmailas derekas1234@inbox.lt
  mane galit rasti per facebok esu pasivadines derekas heylas

 152.   derekas
  Birželis 3rd, 2014 | 23:41

  as jau svajoju buti vilkolakiu visus metus

 153.   marijana
  Birželis 4th, 2014 | 11:18

  SIAIP VILKOLAKIU BUTI LABAI LINKSMA JUK ESI GREITAS STIPRUS IR VISU ZMONIU NELABAI MEGIAMAS ZVERIS. TAI VAT HEBRA BUTU PUIKU JUO BUTI BET AS ESU VILKOLOKIO MEDZIOTOJA TAI LAIKYKITES NES GALIT BUTI SUMEDZIOPTI AISKU!!!!!!!!!!!!!!!

 154.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:24

  na tai zdarova zveris kaip sekasi virst i vilkolaki nes man nihuja neiseina e hebra ramiau ziuriu cia prisijunge ir medziotoja marijana dar galva nusuks

 155.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:25

  tai hebra greiciau sakikit kaip virsti i vilkolaki nes as surasiu ta medziotoja ir nusuksiu galva

 156.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:31

  karocia hebra as zinau kad jeigu nori virsti i vilkolaki reikia isbanditi pora budu pvz gert vandeni is vilko pedutes arba nesioti dirza is vilko uodos ir dar zinau kad tau turi ikasti alfa

 157.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:32

  na tai vat hera atrsikit jeigu paviko pavirsti i vilkolaki

 158.   marijana
  Birželis 4th, 2014 | 11:34

  tai galit lakstyti kiek norit ir sleptis bet nepavyks nes mes nemiegam o stebim jus tai sekmes.

 159.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:35

  cia atvirksciai mes jus stebim o ne jus mus na tai vat mes nemiegam ir jeskom savo grobio

 160.   bela
  Birželis 4th, 2014 | 11:37

  e mes toj atviksim ir visus nuzudisim

 161.   derekas
  Birželis 4th, 2014 | 11:38

  e tu vampire klausik tu ziurek ant ko rauniesi nes ci vilkolakiu tinklas na tai vat

 162.   PDieP
  Liepa 13th, 2014 | 13:03

  Įdomus straipsnis. Neprošal būtų gerai tapti vilkolakiu.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 163.   alis
  Liepa 27th, 2014 | 20:59

  Youtube neseniai radau toky video “how to become werewolf” tj kj as pas drauge miegojau nes isbandem galvojom: AJ nu kazkokia nesamone… geriau paziurekit ta video nes tj buvo TIKRA

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 164. Rugpjūtis 7th, 2014 | 14:40

  Labas norejau paklausto gal kas galetu parasyti man i skype ar i facebook daugiau apie virtima vilkolakiu???

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 165. Rugpjūtis 7th, 2014 | 14:43

  Labas norejau paklausto gal kas galetu parasyti man i gmail zitazita998@gmail.com, truputi daugiau apie pavirtima vilkolakiu.. Aciu kurie parasys man labai reikia…..

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 166.   Pagalbos !!
  Rugpjūtis 11th, 2014 | 22:06

  Seip as esu isdalies vilkolake tuo pat metu ir bance, vampyre, angelas, demonas ir dar visokiu nakties btybiu. Pakeisti pavidala galiu bet kada, bet atsitinka nenmatyti dalykai viena nakti buvau nuzdziusi zmogu ir karta vos vos zmogs nenukraujavo. As negaliu ir nemoku svaldyti savo galios gal kas gali padeti nenoiu kad dar kas mitu..

 167.   wearwulf
  Rugsėjis 10th, 2014 | 17:15

  Kuriu nauja vilkolakiu gauja kas nori prisijunkti raso as nuo 2003 metu vilkolakis reiskes patyres vilkolakis kas nori pavirsti vienu nueikite i svetaine youtube ir parasikite how to become wearwulf priemu nejaunesnius nei 2men vilkolakius

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 168.   werwulfas
  Rugsėjis 10th, 2014 | 19:54

  Kuriu vilkolakiu gauja kas noretu prisijunkti parasikit kas nemoka pavirsti vilkolakiu galiu ismokiti. pirma nueinate i youtube. tenai parasote. how to become wearwulf. ir ismokstace burtazozdio zodzius as asmeniskai esu vilkolakis nuo 2003. Reiske senokai moku sustabdyti virtimo procesa per pilnaty ir vilkolakiu pavirsti ta nakty kai noriu tapti vilkolakiu

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 169.   werwulfas
  Rugsėjis 10th, 2014 | 19:56

  Laukiu iki

 170.   werwulfas
  Rugsėjis 11th, 2014 | 06:19

  E zmones parasot laukiu 2 dienas dar kol atrasisit nu negalesiu labai atrasit naktimis. Kaip an telo raides su nagais paspaust ….. LAUKIU IKI #VILKOLAKIAI

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 171. Spalis 11th, 2014 | 07:56

  PRASAU KAS NORS PASAKYKIT KAIP TAPT VILKOLAKIU NUO GIMIMO NORIU TAPT SIA MANO SVAJONE O TIEMS KURIE NETIKI KAD GYVUOJA KITAS PASAULIS TAI JUS TIK BIJOT NES NENORIT TAPT VILKOLAKIAIS .Mano e.pastas wolfy4111@gmail.com prasau duokit kokios nor informacijos apie vilkolakius ar vilkus ar vampyrus man nesvarbu tik tai duokit prasau

 172.   aleksandras busimas vilkolakiu vadas
  Spalis 29th, 2014 | 14:19

  as zinau labai daug apie vilkolakius tik parasik kaip vadinesi per fb

 173.   alfa derekas
  Spalis 30th, 2014 | 11:17

  as viska zinau tik paprasikit ir parasisiu i fb jusu

 174.   aleksandras danilevicius
  Kovas 10th, 2015 | 19:10

  as esu jau 2 metus alpha ir as 2015 metais 01 menesi 01 diena virtau i alpha ir labai esu patires ir viska zinau apie vilkolakius

 175.   Milda
  Liepa 3rd, 2015 | 14:08

  Tai iš kur man ta vilkolakį gaut kad jis ikstų? :D

Rašyk komentarą