BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pitbulterjeras gali būti herojus – tačiau jis vis tiek kęs diskriminaciją

Šuo iš Kalifornijos, išsuagojęs savo šeimininkų gyvybes, desperatiškai ieško naujų namų. Jo savininkas sako, kad gyvūnas, Humaniškosios visuomenės priskirtas „Narsiausiems šunims“, turi daug problemų, kadangi yra pitbulterjeras.

Praėjusį spalį bute kilus gaisrui, šuo pažadino Darryl Steen. Šuo lojo – nors ši pitbulterjerė yra ganėtinai tyli. Atrodo, atsitiko kažkas tikrai blogo . Atidaręs miegamojo duris, Darryl pamatė, kad bute šėlsta liepsnos.

Jis čiupo savo aštuonių metų amžiaus dukrą ir išstūmė ją pro antro aukšto langą, tačiau negalėjo pasiekti antro vaiko – 16 metų amžiaus mergaitės. Ji patyrė nudegimus (30 proc. kūno – įskaitant rankas, nugarą ir kojas) ir apsinuodijo dūmais. Kai galų gale gaisrininkai pasiekė namus, pitbulterjerė Diamond gulėjo ant mergaitės, saugodama ją nuo liepsnų. Šuo patyrė sunkius (2 – 3 laipsnio) nudegimus bei apsinuodijo dūmais, bet atsigavo. Gyvūną prižiūrėję žmonės teigė, kad tai nuostabus, mielas padaras. Šuns gydymas nebuvo pigus – viso atsiėjo 5500 dolerių (sumą apmokėti padeda pitbulterjerus mylintys žmonės – jie aukoja pinigus).

Reikia atsižvelgti į tai, kad savininkams rūpintis teko ir kitais šeimos nariais bei ieškoti naujų namų. Čia ir kilo problema. Jau dešimtys butų nuomotojų nesutiko jų priimti. Darryl Steen sakė, kad keli butų nuomotojai teigė, jog naminiai gyvūnėliai leidžiami, tačiau kai sužinojo, jog jų augintinis yra pitbulterjeras, nesutiko išnuomoti buto. Jis sako, kad nesvarbu, kokį žygdarbį padarė šuo – viską žlugdo veislės reputacija.

Pagal 2011 03 20 41nbc.com str. „Dog that Saved Family from Fire Facing ‘Pit-bull Discrimination“, thedogfiles.com str. „Pit Bull Who Saved Family From Fire Reunited With Owner“ ir pitowner.blogspot.com str. „Dog who saved Hayward family from fire reunited with owner“

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą