BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Milžinai ir ar tikrai Žemėje gyveno annunakiai

Po smagaus darbelio apie tikrąjį Nibiru veidą sulaukiau nuomonių, kurių autoriai, atrodo, dar ne visiškai įtikinti, kad pas mumi 2012 metais neatskris milžinai nefilimai. Pagrindinis teiginys – pasaulyje pilna milžinų nefilimų skeletų, tik mokslas nenori jų pripažinti (jie skiriais nuo akromegalų ir gigantų arba kažkas nenori pripažinti to skirtumo). Taip pat, pakeliavus po internetą, susidaro įspūdis, kad karts nuo karto pasitaikantys didesnio nei įprasta ūgio žmonės taip pat yra įrodymas, kad mūsų protėviai tikrai yra tie nefilimai. Na, žinot, paveldėjimas ir panašiai…

Ok, kodėl mokslas taip nenori pripažinti šių istorijų?

Atrodo, apie 2004 metus visame pasaulyje nuskambėjo, visais spamais išplito ir netgi spaudoje apsirodė pranešimai apie atrastus milžinų skeletus. Visas abejones išdildė įtikinamos fotografijos, sklendžiančios drauge su žinia. Tarkim, ARANCO tyrinėjimo komanda Saudo Arabijoje aptiko nuostabių 7 – 9 m ilgio skeletų:

Saudo Arabijos kariuomenė visą tyrinėtą regioną paėmė savo žinion ir ten niekas negali patekti, išskyrus tuos pačius ARAMCO atstovus. Saudo Arabijos vyriausybė įvykį taip pat slepia, tačiau pavyko padaryti keletą nuotraukų iš oro…

Indijos šiaurinėje dalyje taip pat aptikta skeletų. Viena iš publikuojamų nuotraukų – ta pati, kaip ir Saudo Arabijos atstovų. Dėl visa ko Indijos vyriausybė įvykį taip pat slepia, skeletą tyrinėti gali tik National Geographic komanda. Jos atstovai, suprantama, viską neigia.

Atrodo, pasaulio mokslininkai šias fotografijas ir neginčijamus įrodymus visiškai boikotavo… kaip ir įrodymą apie atrastą milžino galvą:

Ar apie įšalusius ateivius:

Ar undinės fosiliją:

Ar neginčijamą faktą, jog angelai tikrai egzistuoja:

Ir kad, atrodo, Šėtonas mirtingas:

Ir kad pasaulyje pilna įvairiausių paslaptingų būtybių…

…įskaitant elfus…

…bei kiklopus.

Hm… gal susivokti padės šitas:

Ai nu, ir šitas:

Pastaruoju atveju matote, kad kažkas „pažaidė“ su photoshopu ir mastodonto palaikais. Tikroji nuotrauka daryta 2000 metais netoli Niujorko. Falsifikatas, atrodo, sukurtas 2002 metais. Beje, dar kartą atkreipkite dėmesį į skeleto palaikų fotografiją – joje matyti džiūvanti mastodonto iltis.

Antruoju atveju kažkas praleido ne daugiau kaip valandą su kokia nors redagavimo programa. Tokiam efektui išgauti netgi nebūtinas galingas photoshopas – užtenka kokio Gimp ar Infraview. Kas gi tie niekšai, šitaip akiplėšiškai paleidę pasaulin tokią galybę falsifikatų?

Hm, ogi tie niekšai dalyvavo Worth1000 konkurse. Grafinėmis redagavimo programomis jie turėjo sukurti archeologines apgaules. Pasirinkimo sfera buvo plati – nuo milžinų kaulų iki 2000 metų senumo kolos buteliukų. Tarkim, milžiną, kurį tariamai rado Saudo Arabijoje, sukūrė IronKite, falsifikatui, sukrėtusiam visą pasaulį, pagaminti sugaišęs 1,5 valandos.

Daugiau apie konkursą bei jo egzempliorius galite rasti čia: www.worth1000.com

Beje, Indijoje prieš porą metų tikrai buvo rastas įspūdingas skeletas… tik jis priklausė dinozaurui.

Pirmieji įrašai apie milžinus mus pasiekė iš Artimųjų Rytų. Kažkada tai buvo kultūros centras ir netgi civilizacijos lopšys, įsikūręs tarp Nilo ir Eufrato upių. Kai kurių autorių duomenimis, milžinai žemėje gyveno dar prieš pirmųjų žmonių sukūrimą. Greičiausiai tai buvo „Dievo sūnūs“. Iš pradžių milžinai vadinti nephilim (išvertus iš hebrajų kalbos jų pavadinimas gali būt išverstas į kažką panašaus kaip „nusileidęs į žemę“). Šiek tiek vėliau Biblijos vertimuose nefilimai
pavirto milžinais. Jie yra puolusių angelų, kažkokiu būdu įgavusių materiją, ir moterų palikuonys. Tiesą sakant, įtartinai atrodo bent vienas dalykas. Nepatvirtintų šaltinių duomenimis, milžinai buvo tikrai dideli, neretai didesni kaip 3 metrų ūgio. Kaip pvz. koks dešimtmetris padaras galėjo apturėti lytinius santykius su paprasta žemės moterimi?

Tarp šumerų milžinai reiškėsi itin aktyviai

Šios įdomiai deformuotos kaukolės rastos Meksikoje.

Jos – ne ateivių veiklos žemėje rezultatas. Visą žmonijos vystymosi laikotarpį buvo genčių, kurios tam tikromis priemonėmis deformuodavo tam tikras savo kūno dalis. Jų yra ir šiais laikais. Paveiksle apačioje matyti moteris iš Tailando, dirbtinai pailginusi kaklą. Be gražiųjų vėrinių jis perlūžtų pusiau.

Atrodo, jei kažkas į nefilimus ir egzistavo ar buvo jais palaikyta, jie manipuliavo savo kūnais, įskaitant dirbtinį kaklo pailginimą bei kaukolės formos pakeitimą, tatuiruotes, kūnų tapybą ir pan. tiesa, šių pakeitimų rezultatas nebuvo suteikti grožio (dėl ko taip stengiasi tailandietės) – psichologiškai tokia išvaizda turėjo kelti siaubą priešams. Šiuo atveju neįprasta kaukolės forma atsiranda dėl vadinamojo „įrišimo“ – visą gyvenimą nuo kūdikystės asmuo laiko kaukolę standžiai suveržtą audeklu ar diržais.

Tikrai žinoma, kad ši kaukolė išauginta dirbtinai

Pranešimų apie aptiktus milžinus ar panašių teiginių buvo visais laikais, tačiau neginčijamo įrodymo taip ir nėra. Kartais randama didelių humanoidų kaulų, tačiau jie nepriklauso Homo sapiens ir kol kas dar neaptiktas nė vienas pilnas skeletas. Didžiausias žinomas gyvenęs sinovės primatas Gigantopithecus blacki buvo maždaug 3 m ūgio (ūgis nustatytas pagal kaukolės ir dantų parametrus). Pasaulyje pilna archeologų ir mažai tikėtina, kad vyriausybės galėtų juos visus sutramdyti. Jie dažnai nesutaria dėl įvairių dalykų, visą laiką dėl kokių nors įdomesnių fosilijų vyksta debatai ir netgi labai aršūs ginčai, tačiau kažkodėl nė vienas normalus archeologas nebuvo užsiminęs apie tikėtiną milžino atradimą. Juk galų gale apie mažutėlius Floreso salos žmones, kurie gali pakeisti supratimą apie evoliucijos eigą, buvo pranešta ir mokslininkai šitų mažųjų „hobitų“ nenurašo kaip neegzistuojančių ir neįtikėtinų objektų – tik pešasi dėl jų kilmės. Tuo tarpu nenuginčijamo milžinų egzistavimo įrodymo faktų, išskyrus hipofizės sutrikimų aukas, dar neaptikta. Vis dėlto pateiksiu bent keletą pranešimų apie atradimus:

Prancūzijoje buvo rasti bent trys „milžinai“. Teigiama, kad 1456 metais aptiktas 7 m ilgio, 1577 – 5,7 m, 1613 metais - beveik 8 m ilgio skeletai.

Šis įdomus falsifikatas rastas Airijoje 1895 metais. Atrodo, šis laikotarpis buvo milžinų kūnų aukso amžius – po to akmeninių statulų pradėjo mažėti. Milžino ūgis buvo 3,7 m., jis svėrė 2050 kg. Dešinioji jo koja turėjo 6 pirštus. Po įvairių teisinių debatų, bandant nustatyti teises į objekto nuosavybę, statula dingo ir jos likimas nežinomas.

Dar yra duomenys apie 1833 metais iškastą 3,6 m ūgio skeletą. Jis aptiktas Kalifornijoje. 1856 metais pasirodė pranešimas apie 3,28 m ūgio skeletą, iškastą Vakarų Virdžinijoje. Kaukolėje rastos trys kulkos skylės. Tyrinėtojai nustatė, jog tai buvo falsifikatas.

1853 metais Italijoje rastas 3,5 m ilgio skeletas.

Teigiama, kad 1950 metų pabaigoje palei Eufrato upės slėnį pietryčių Turkijoje rastas 4,6 m ilgio žmogaus skeletas. Tame pačiame rajone rasti dar keli milžinų kapai. Nuotraukoje apačioje matote kažkokį dėdę ir milžino šlaunikaulio kopiją.

Viena iš garsiausių amerikietiškų milžinų klastočių – Kardifo milžinas. Tai buvo maždaug 3 m aukščio akmeninis žmogus, 1869 metų spalio 16 d. iškastas Kardife, William Newell sodyboje. Objektą aptiko šulinį kasę darbininkai.

Kūnas buvo 3,16 m ilgio ir svėrė 1356 kg. Milžinas negulėjo tiesiai – jo kojos buvo išklaipytos ir pats jis atrodė lyg prieš mirtį kentėjęs agoniją. Kažkas pasistengė ir ant statulos odos netgi buvo matyti poros. Tiesa, jau tada kai kuriems protingesniems žmonėms dėl Kadrifo milžino kilo įtarimas, kadangi šulinio kasimo vieta, kurioje rastas šis kūnas, buvo nepatogi sodybos atžvilgiu. Be to, statulos atlikimo technika buvo šiuolaikinė ir labai skyrėsi nuo senovės metodų.

Akmeninis padaras sukėlė tikrą sumaištį. Vieni žmonės teigė, kad tai – senovinė statula, kiti – kad tai milžino fosilija (nuomonės pasiekė tokį mastą, kad kai kurie vargšai buvo įsitikinę, jog aptiktas biblinis Galijotas). Atsirado nuomonių, kad šį nuostabų daiktą XVII a. galėjo išskaptuoti Jėzuitų misionieriai. Stebuklo pasižiūrėti atkeliaudavo minios žmonių ir jos nesumažėjo netgi tada, kai sodybos savininkas už galimybę užmesti akį į statulą pradėjo imti mokestį.

Žinoma, ekspertai statulą ištyrė ir greitai paneigė visas nuomones (paleontologas Othniel C. Marsh paskelbė, kad tai klastotė, ir dar labai kerėpliška), tačiau niekas pernelyg į juos nekreipė dėmesio… kol paaiškėjo, jog statulą padarė toks George Hulas. Sumanymą įgyvendinti jis ėmėsi po diskusijos apie tai, ar Bibliją reikia suvokti pažodžiui. Būdamas ateistas, gerassis Georgas vis dėlto norėjo padaryti malonumą biblijos tyrinėtojams ir užsidirbti šiek tiek pinigėlių. Avantiūristui į pagalbą mielai atskubėjo ūkininkas W.C. Newellis.

Patį juodą darbą, gaminant statulą, atliko Edwin Burkhardt, Čikagos gyventojas, bet iš kilmės – vokietis. Vyrukas nežino, jog dirbina klastotę. „Fosiliją“ jis suformavo iš gipso plokštės. Po milžino gaminimo jis gan greit susirgo ir mirė,  ir vienintelė sumą, kurią už šį sunkų triūsą gavo jo našlė, buvo 10 dolerių.

Statulos skaptavimas ir užkasimas jam kainavo daugiau kaip 2600 dolerių, tačiau jie su kaupu atsipirko – verslininkų grupė su Deividu Hanumu priešaky kūrinį nupirko už 37 500 dolerių (beje, šiam vyrukui priklauso garsi citata „Kiekvieną
minutę gimsta lengvatikis“).

Kadangi dėl statulos kilo didelė sumaištis, protingi žmonės suvokė, jog ji gali atnešti nemažai pinigėlių. Vienas iš gudruolių, P.T. Barnumas, po nepavykusio bandymo išsinuomoti šią brangenybę už 60 000 dolerių, pagamino savąjį milžiną ir apskelbė, kad Kardifo akmenžmogis – klastotė. Barnumo statula sutraukė didesnes minias, negu Kadrifo originalas. Supykęs Kardifo statulos savininkas D. Hanumas iškėlė gudriajam P.T. Barnumui bylą, kurios eigoje netikėtai paaiškėjo, jog abi statulos yra klastotės. Dabar abi statulos ramiai ilsisi muziejuose.

Šiais laikais milžinų tikrai yra. Jų buvo visais laikais.

Pasaulinis suaugusių vyrų ūgio vidurkis yra 165 cm, moterų – 154 cm. Milžinais paprastai vadinami aukštesni kaip 200 cm vyrai ir aukštesnės kaip 190 cm moterys. Tačiau šiuolaikiniai gigantai nėra paveldėję nefilimų genų. Jie kenčia dėl augimo hormonų sutrikimo. Vaikų sutrikimas pavadintas gigantizmu, suaugusiųjų – akromegalija. Normaliomis sąlygomis augimo hormonai skatina kaulų, raumenų ir vidaus organų vystymąsi. Besaikis šių hormonų kiekis priveda iki nenormaliai aktyvaus šių audinių vystymosi. Beveik visada problemą sukelia nepiktybinė hipofizio adenoma (akromegaliją ir gigantizmą paprastai sukelia acidofilinė makroadenoma). Tyrimų duomenimis, kas 20 žmogus turi kokių nors sutrikimų, susijusių su hipofizio liauka, o kas 1000 – simptominę hipofizio adenomą. Tam tikri reti kasos ar plaučių navikai taip pat gali skatinti hipofizį gaminti augimo hormonus.

Gigantizmu sergantys vaikai išauga labai aukšti, turi ilgas kojas ir rankas. Lytinis brendimas gali vėluoti, o kartais jų genitalijos visiškai neišsivysto.

Vyresniems žmonėms dažniausiai besaikė hormonų gamyba prasideda sulaukus 30 – 50 metų. Tuomet tai vadinama
akromegalija. Šiuo atveju kaulai nebeauga, tačiau tampa deformuoti. Pakitimai vystosi ilgai, tad iš pradžių jų niekas nepastebi. Po kurio laiko pastebimas ryškus plaštakų, pėdų, apatinio žandikaulio, ausų kaušelių, nosies, vidaus organų neproporcingas padidėjimas. Asmens veido bruožai tampa „šiurkštūs“, balsas  gali tapti gilus ir kimus.

Beveik visos nuo akromegalijos kenčiančios moterys turi nereguliarias mėnesines, kai kurių krūtys nuolat gamina pieną (paprastai dėl prolaktino kiekio padidėjimo). Akromegalijos atveju padidėja tikimybė susirgti diabetu, hipertenzija, miego apnėja, tam tikrais navikais.

Ir gigantizmo, ir akromegalijos atvejais gali padidėti liežuvis. Milžinus kamuoja padidintas kūno plaukuotumas,
besaikis prakaitavimas (su šiuo neretai ir nemalonus kūno kvapas).

JAV žinoma apie 100 gigantizmu sergančių žmonių. Akromegalų yra daugiau (40 – 70 atvejų milijonui gyventojų).

Tarkim savu laiku aukščiausia pasaulio moterimi buvo Allen.

Jos ūgis – 2,3 m. Vaikystėje jos hipofizio liaukoje išsivystė navikas (augimo hormonus išskirianti adenoma), dėl to moteriškei atsirado gigantizmas. Kartu su ūgiu, žinoma, atsirado ir sveikatos problemų. Allen kentėjo nuo diabeto, dažnų infekcijų, kvėpavimo sunkumų bei inkstų nepakankamumo. Didžiąją dalį savo paskutinių metų ji praleido invalido vežimėlyje. Moteris mirė būdama 53 metų.

Aukščiausias kada nors žinomas oficialiai patvirtintas asmuo (viršuje matote natūralaus dydžio kopijos nuotrauką) buvo Robert Wadlow, 2,7 m ūgio vyrukas. Jis mirė būdamas 21 metų amžiaus.

Beje, kaip yra „milžinų“, taip yra ir „nykštukų“, tačiau šie taip pat nesusiję su pasakų herojais. Paprastai jie nedideli būna dėl kaulų vystymosi sutrikimų ar augimo hormono stokos, kuri atsiranda dėl hipofizio sutrikimų.

Milžinų yra ne tik žmonių, bet ir gamtos pasaulyje. Tik pastarųjų bent jau kol kas niekas neapkaltino NSO ar dievų genetinių eksperimentų rezultatais. Štai kad ir milžiniškas isopodas, krabo giminaitis:

Jis vadinamas Bathynomus giganteus ir sutinkamas šaltuose Atlanto bei Ramiojo vandenyno vandenyse. Toks  peraugimo reiškinys dažnai sutinkamas tarp gelmių bestuburių. Jis vadinamas deep-sea arba gelminiu gigantizmu. Giliose jūrose gyvenantys vėžiagyviai bei bestuburiai būna didesnių gabaritų, negu jų draugai, besiglaudžiantys sekliuose vandenyse. Tai būdinga ne tik milžiniškiems isopodams, bet ir japonų voriniams krabams, silkių karaliams (kuriuos anksčiau vadino jūrinėmis gyvatėmis, tik šitų nereikia painioti su tikrais dabar egzistuojančiais ropliais) ir įvairiems milžiniškiems kalmarams. Nežinoma, ar šis reiškinys susijęs su maisto trūkumu (užlaikoma seksualinė branda ir padaras užauga didesnis), ar dėl didesnio slėgio dugne ar kitų priežasčių.

Tam tikrose uždarose teritorijose didesnių ar mažesnių gyvūnų atsiranda priklausomai nuo gamtoje pasiekiamų išteklių (Fosterio taisyklė). Pvz., mažose salose iš didelių mamutų išsivystė mažaūgiai jų giminaičiai. Paprastai žolėdžiai išauga didesni, kai pritrūksta plėšrūnų. Dėka žmonių veiklos ir jų atgabentų naminių gyvūnėlių (kačių, šunų) daugelio salų endeminiai milžinai išnyko. Viena iš neišnykusių žinduolių rūšių, kuriai būdingas lokalizuotas gigantizmas – milžiniškos Floreso žiurkės. Iš paukščių dar galima pamatyti takahes, o roplių – milžiniškus Seišelių bei Galapagų salų vėžlius ar Komodo drakonus.

Nykštukinis dramblys iš Kretos salos

Beje, manoma, kad pats didžiausias gamtoje egzistuojantis organizmas (o gal superorganizmas) yra Didysis Barjerinis rifas. Bet kokiu atveju jis jau yra didžiausias koralinis rifas. Didžiausias kada nors gyvenęs gyvūnas šiuo metu yra mėlynasis banginis. Hm, ir dar – smagi diskusija apie šumerų Annunakius. Kas netingi, gali paskaityti čia.

Rodyk draugams

komentarai (29) to “Milžinai ir ar tikrai Žemėje gyveno annunakiai”

 1.   Jozas
  Lapkritis 10th, 2008 | 20:20

  Super. Labai įdomus straipsnis :)

 2.   Anonimas
  Lapkritis 11th, 2008 | 01:17

  pirmą kartą girdžiu apie tuos Floreso salos žmones. Gal papasakotum plačiau? Gūglyje nieko gero neradau

 3.   Agiesha
  Lapkritis 11th, 2008 | 02:09

  Turbūt taip yra dėl nemokėjimo ieškoti :>
  homo floresiensis. Rasti 2004 Indonezijoje. Manoma, kad tai-išnykusi žmonių rūšis. Skeptikai teigia, kad jie tėra žemaūgių žmonių (na, kentėjusių nuo kokio kretinizmo) palaikai. Jei tai tikrai nauja rūšis, tuomet dalis mūsų protėvių iš Afrikos pabėgo primityvesnės formos ir anksčiau,negu dabar manoma.

 4.   Tsu
  Lapkritis 11th, 2008 | 13:31

  Straipsnio pradžioje jau norėjau rėkaut, kad skelbi dezinformaciją.. XDD
  patiko..realiai nieko naujo nesužinojau, bet buvo gera paskaityt..

 5.   allegro
  Lapkritis 11th, 2008 | 15:31

  įdomu. Kažkur buvau skaitęs apie kardifo milžiną. Ten rašė, kad jį padarė vienas ūkininkas…

 6. Lapkritis 11th, 2008 | 17:06

  Ir Vilniuje gyvena milzinai - http://www.milzinai.lt !

 7.   Emilija
  Gruodis 27th, 2008 | 13:46

  O tos undinių, elfų ir angelų nuotraukos tai gerulės! ;D

 8.   ligita
  Gegužė 1st, 2009 | 13:26

  aš labai duomiuose archioologija. mam labai patiko šis straipsnis nes nieko beveik nežinojau apie žmones milžinus;)

 9.   Ernest
  Rugsėjis 3rd, 2009 | 22:08

  geras straipsnis, dar ne pro sal butu dinozauru skeletu foto ir straipsni imest. :)

 10.   Andrius
  Gruodis 11th, 2009 | 15:31

  Labai issamus straipsmis, surinkti beveik visi man zinomi ivikiai ta tema vienoje vietoje. Deel galvu dar noriu pridurti. Kartais kaukokiu forma issigimsta naturialiai, del egzistuojancios realios ligos. Deja jos pavadinimo nezinau. Dabar pasaulyje yra zmoniu sergancia sia liga. O del Sumeru, tai trumpai istorija tokia. Gyveno milzinai kitoje planetoje, tik del kokiu tai problemu ju planetos atmosferoje, jiem prireike aukso. Jie atvyko i zeme, kasti aukso. Ju kosmine technika buvo primityvi - dabartinio musu lygio. Tu butybiu gyvenimo trukme buvo keli simtai tukstanciu metu. Zodziu kase kase ta auksa ir darbininkai sukilo. Tada pagalvojo, kad reikia sukurti vergus. Paeme vietine bezdzione, primaise vietinio molio ir ju paciu genu - gavosi zmogus. Ketino po to zmones sunaikinti, bet kodel nesunaikino dantirasciai nutyli. Ir atseit yra rastos tos 100 000 metu senumo sachtos su zmoniu griauciais.

 11.   Fella
  Kovas 29th, 2010 | 18:51

  Kaip man palengvejo kai irodei, kad jokiu nephilim’u ir panasei nera :) as zinojau kad tai tikra nesamone, bet neradau irodymu ha :D

 12.   Uggy
  Balandis 2nd, 2010 | 11:56

  Na, niekas nieko neirode.. Nebukit kvaili, juk palukekit pora mateliu ir viskas isaiskes, tada nebereikes jokiu svarstymu yra ar nera, buvo ar nebuvo.

 13.   greta
  Balandis 20th, 2010 | 19:01

  Labai įdomus straipsnis, nuotraukos dar įdomesnės ;D

 14.   gintaras
  Rugsėjis 25th, 2010 | 14:19

  labai idomu tik neaisku kodel tai stengiamasi nuslepti gal tai kam nors naudinga noreciau gauti i savo el pasta daugiau ziniu apie tai

 15.   xxl
  Rugsėjis 27th, 2010 | 00:08

  to andrius: tu pats bent suprati ka parasiai, pieva konkreti. O straipsniukas fainas,idomus.

 16. Spalis 28th, 2010 | 07:32

  Geras straipsniukas! labai patiko.

 17.   JURGITA
  Vasaris 3rd, 2011 | 14:43

  BET NESUPRANTU KOKIOMIS PRIEMONEMIS UZSIAUGINDAVO KAUKOLES HMM?

 18.   JURGITA
  Vasaris 3rd, 2011 | 14:44

  FAINAS DAUGIAU EINU JU IESKOTI ,BET IR BAUGINANTIS .,

 19.   RKN
  Kovas 17th, 2011 | 20:57

  omg.. pirma tavo “angelas” yra photoshopas. matai karda rankose? nemanai kad turetu but parudijes? beto tas “Jis vadinamas Bathynomus giganteus ir sutinkamas šaltuose Atlanto bei Ramiojo vandenyno vandenyse. Toks peraugimo reiškinys ” deja nera perauges - JIE YRA TOKIO DYDZIO NORMALIAI. liliputai ir auksti - genetiniai sutrikimai - naturalus fenomenas. “Arabijoje aptiko nuostabių 7 – 9 m ilgio skeletų:” fail tas skeletas irgi padirbtas + jis didesnis nei 9 metrai

 20.   agiesha
  Kovas 18th, 2011 | 09:28

  RKN, o tu skaitei viską iki galo? Taigi ir paaaiškinta kas kur photoshopas ir pan. - juk netgi parodžiau kelis pavyzdžius, kaip tie objektai “pavirto” į stebuklingus, ir Worth1000 konkursą paminėjau… Ot lietuviai, atrodo, vasara dar neatėjo, tai ir perkaitimas saulėj negresia, o vis tiek perskaito tris sakinius, pažiūri porą nuotraukų, o tada eina į kovą neaišku su kuo ir dėl ko tenorėdami parodyti, kokie protingi yra - ir, kaip įprasta, tas jiems nepasiseka. Fail :D

 21.   agne
  Birželis 3rd, 2011 | 18:45

  aikit sau cia rimtai toki buvo mazum visuose kalnuose po toky yra

 22.   Agieshiukas
  Liepa 7th, 2011 | 11:59

  RKN, nusisneki tai vapsie. Matei Robert Wadlow? Beveik 3 metru ugio, o koks jo ugis? Jam zmones po kelenais beveik maisosi. O ka bekalbet apie 9 metrus??? Tu pats mazesnis esi, uz situ 9 metru ugio zmogenu, ar kas ten jie tokie galvas. Pamastyk logiskai :)).

 23.   Džirolamas
  Liepa 29th, 2011 | 12:56

  Įdomus dalykai čia pateikiami. Tačaiu, yra dar vienas senovės žmonijos istorinis šaltinis kuris pateikia žinių apie milžinų tautos egzistavimą. Ten tvirtinama, kad jie buvo žmonės tik, kad buvo žymiai didesnio ūgio ir buvo dėl to vadinami milžinais. Biblijoje tvirtinama, kad egzistavo tokie anakiečiai, tauta kurie buvo milžinais. Jų kilmė taip pat yra atskleidžiama. Savo laiku jie buvo, nukariauti ir sunaikinti. Skaitykite ir žinokite.

 24.   Amygo
  Liepa 29th, 2011 | 15:54

  Milžinai buvo anakiečiai tauta gyvenusi artimūjų ritų teritorijoje vadinamoje praeityje Kanaano žeme. Ši tauta laikui bėgant buvo sunaikinta. Dar viena hipoteze leidžia manyti,kad prieš visuotinį tvaną gyvene žmones taip pat buvo dauk didesni ir dėl prieš tvaną buvusių gamtinių salygų. Kaip sako Dievas pradžioje sukūrė žmogū pagal savo atvaizdą ir panašūma ir jis nebuvo mažas. Vėliau viskas buvo pakeista. Pasaulis po tvano įgavo visai kitokį pavidalą, nors didieji žmonės vis dar kuri laiką gyveno, bet jų tapo vis mažiau kol visiškai išnyko. Ir tik pasaulio istorijoje gyvenę aukštaugiai žmonės, primena tuos senovinius laikus.Taip pat ir Šiaurės Amerikoje augantys medžiai biloja, kad pasaulis prieš tvana buvo kitoks.

 25.   nenoriu
  Lapkritis 7th, 2011 | 19:38

  geras ir issamus straipsnis :)

 26.   greta
  Sausis 9th, 2012 | 21:48

  viskas faina ir gera tik nefaina ir netikra 9 8 7 10 11 12 13 PAVEIKSLĖLIAI. tų būtybių nėrair neikada nebuvo.išskyrus angelai.jie buvo dvasios o ne žmonės su sparnais

 27.   Aušra
  Balandis 27th, 2012 | 17:52

  Stebėtina.., kaip cenzūra neuždraudė tai paviešinti.Tai kruopštus išsamus darbas, kuris įrodo - ne mes esame stipriausieji,galingiausieji,protingiausieji. Kas pastatė Egipto piramides ir žmogui neįsivaizduojamus statinius..?

 28.   Raganius
  Spalis 21st, 2013 | 20:30

  Šaunuolis. Dar reikėtų ne kuriems itin “išprususiems” tavo skaitytojų auditorijos atstovams papasakot apie buvusią ir esamą laiko tėkmę, kad sužinotų žmogaus “ilgaamžiškumo” paslaptį :D
  Vat 9 8 7 10 11 12 ir 13 paveikslėliai netikri, o angelai tikrai buvo! :DDD. Absurdas… Kažin ką tokie mano apie porą tūkstančių metų gyvuojantį ir, beje, vieną pelningiausių, verslą, kurio atstovai turi netgi savo valstybę :)

 29.   as
  Birželis 11th, 2014 | 10:06

  Gerai o jei tai tiesa, juk jegu parasytu tai tiesa tada tam mokslininkui tektu istorija perrasyt, stounheindza tai perstate tam kad butu daugiau turistu

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą