BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip sužinoti, ar šuns ėdalas geras?

Galima pasikliauti savo nuojauta, galima analizuoti sudėtį – bet iš tiesų čia kitas lygis, nes daug kam visai neįdomu, kokia produkto sudedamoji sudėtis ar kas slepiasi po tais užrašais etiketėje. Dar galima pasikliauti įvairiais puslapiais, kur vertinami, aprašomi, rekomenduojami ar nerekomenduojami ėdalai. Štai kur galima apsilankyti ir įvertinti situaciją:

Dog Food Analysis – šitas man bene labiausiai iš visų patinka. Daug produktų, lengva paieška, suprantama vertinimo sistema ir aprašymai.

DogFoodChat – irgi gan įdomus, va matot lentelę, joje nurodyta, kiek kas surinkę balų (išrikiuota abėcėline tvarka), paspaudus išmetami visi produktai (pvz., „Orijeno“ gaminiai), o tada dar kartą paspaudus ant kurio nors iš jų galima gauti analizę.

Healthy Dog Foods - Dog Food Comparison – galima naudotis paieška arba rasti, kokia raide prasideda ėdalo pavadinimas, spausti nuorodą ir tada ten išmeta sąrašą, kuriame visi ėdalai iš tos raidės įvertinti balais (max – 10). Ėdalus galima analizuoti išsamiau, tereikia paspausti dominantį (nežinau dar kodėl, kai kur nuoroda būna visas pavadinimas, aki kur – tik balai). Atsidaro ėdalo puslapis, kuriame aprašoma, už kokias sudėties subtilybes jis gavo taškų.

Dog food Reviews – nieko labai ypatingo, aprašymai neišsamūs, bet paskaitinėt galima. Reikia naudotis Ctr+F mygtuku.

Анализ кормов – visos sudedamosios dalys, įvertinamas jų naudingumas ar rizika, galima palyginti du ėdalus.

Renkantis ėdalą, vertėtų juos palyginti bent keliuose puslapiuos, nes į kai kuriuos dalykus žiūrima skirtingai. Pvz., tas pats ėdalas vienam psl gali būti vos ne aukščiausios rūšies, o kitame nurodytas netgi kaip pavojingas dėl tam tikrų sudedamųjų dalių.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »