BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pitbulterjero figūros palaikymas

Pagal by Scot E. Dowd Ph.D. „Amerikiečių pitbulterjero kūno kondicijos vystymas“ (labai sunku kai kurioms frazėms rasti tinkamus atitikmenis, kai skaitai, atrodo, esmę pagauni, kai reikia gražiai išverskit – nors imk ir nusišauk. Tad šį kartą vėl bus laisvas ir netobulas vertimas).


Kūno kondicijos vystymas apibūdinimas kaip šuns sveikatos ir fizinių savybių tobulinimas. Amerikiečių pitbulterjeras yra universalus sportininkas, tad šio šuns priežiūra turi būti nukreiptos į jo įvairiapusiškumą. Taip turėsime tikrą pitbulterjerą, pasižymintį vikrumu, greičiu, ištverme ir jėga.

Kondicijos vystymo tikslai paprasti – sveikata ir šuns gerovė, kurie gerinami kasdieniais pratimais. Šunis, kurie vos kartą per savaitę išleidžiami palakstyti, lengva atskirti parodų ringuose - nors ir turi „pitbulišką“ formą, jie būna „minkšti“ ir be reikiamo raumenų tonuso.

Grožis mums svarbu – nėra nieko gražiau, negu ištreniruotas pitbulterjeras, tačiau tinkama priežiūra svarbi ne tik dėl to - treniruotas šuo bet kurią užduotį atliks geriau. Kitas dalykas yra sveikata - jei riebus šuo energingai šokinės (jei tik išvis galės pašoki), iškart nukentės jo sąnariai, galimas pakenkimas ir širdžiai, galų gale gyvūnas grius nuo išsekimo. Kūno kondicijos gerinimo tikslai paprasti – sukurti stiprų šunį su puikia kondicija, kuris gali pasirodyti kaip tik manoma geriau.

visą straipsnį skaityti puslapyje www.pitbuliai.lt

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »